RAKOVINA Desatoro onkologickych prikazani

Príspevok v téme: RAKOVINA Desatoro onkologickych prikazani
damian

Desatoro onkologickych prikazani.

1 - Odpustis, budes milovat svojich bliznych a zbavis sa stresu,zloby a hnevu!
2 - Doplnis si stravu o protinadorovy vitamin B17 (marhulove jadra, jablkove jadierka a.i.)!
3 - Vylucis maso, mlieko, vajcia a ine zivocisne vyrobky!
4 - Vylucis cukor, sladkosti a sladene napoje! (rakovina miluje cukor)
5 - Zbavis sa inych karcinogenov! (fajcenie, alkohol, fast food, atd)
6 - Budes jest zeleninu, ovocie, strukoviny a ine plody zeme!
7 - Kazde rano vypijes doma rozmixovany (nie odstaveny) zeleninovy dzus! (cvikla, zeler, mrkva, polovica zemiaku, redkvicka) aspon 4dl.
8 - Budes prijimat velke mnozstvo cesnaku!
9 - Maximalne zvysis prijem vitaminov!
10 - Maximalne zvysis prijem antioxidantov!

‘Byt na mieste pacienta, kupim si stroj na mixovanie zeleniny a ovocia a taktiez mech marhulovych jadier a cesnaku a jem ich, pokial mi to telo dovoli’, hovori Dr Nathanson z kliniky pre liecbu rakoviny v Kalifornii.

Zaujimave informacie o rakovine na www.worldwithoutcancer.org.uk

RNG

Elagicku kyselinu zatial nedovazam, nikto o nu zatial neprejavil zaujem.
Co tam mam su davnejsie oskusane veci, ako graviola, betaglukany, lapacho, CoQ-10, collostrum,lanovy olej, rozne silne enzymi a silne antioxidanty. Samozrejme selen, vitamin C a E atd

RNG

juraj 100, pekna reklama, zen sene su vseobecne uzitocne, ale na posudenie antioxidacnej cinnosti treba cisla ORAC. Bez uvedenia tychto nemozno ucinnost(teda antioxidacnu) posudit.
pripajam niektore potraviny na porovnanie:
Food Serving size Antioxidant capacity per serving size[6]
Cinnamon, ground 100 grams 267,536
Aronia black chokeberry (Aronia melanocarpa) 100 grams 16062
Small Red Bean ½ cup dried beans 13727
Wild blueberry 1 cup 13427
Red kidney bean ½ cup dried beans 13259
Pinto bean ½ cup 11864
Blueberry 1 cup (cultivated berries) 9019
Cranberry 1 cup (whole berries) 8983
Artichoke hearts 1 cup, cooked 7904
Blackberry 1 cup (cultivated berries) 7701
Prune ½ cup 7291
Raspberry 1 cup 6058
Strawberry 1 cup 5938
Red Delicious apple 1 apple 5900
Granny Smith apple 1 apple 5381
Pecan 1 oz 5095
Sweet cherry 1 cup 4873
Black plum 1 plum 4844
Russet potato 1, cooked 4649
Black bean ½ cup dried beans 4181
Plum 1 plum 4118
Gala apple 1 apple 3903

Tie supersilne najnovsie, ako Mangosteen, zelene supky z kavy, hloh, baza, goji tam zialbohu nie su uvedene.

juraj100

bod 10 - maximalne zvys prijem antioxidantov

tento bod povazujem za najdolezitejsi

Jednym najsilnejsim antioxidantom je rastlina JIAOGULAN (patlisty zensen).
Uz je dostupny konecne aj na Slovensku.(www.jiaogulan.sk)/

damian

GABRI, JADIERKA SA KONZUMUJU POMALY, NIE NARAZ. TAKTO ICH MOZES ZJEST AJ 70 DENNE A NIC SA NESTANE!!! MAM TO OVERENE.

damian

VIDELI STE TU SPRAVU O MLIEKU NA HLAVNEJ STRANKE??? ANI ZMIENKA O ZDRAVI 0 LEN PODPORA POLNOHOSPODARSTVA A VIDIEKA. A LUDIA NECH LEN "DOCHNU", PREPACTE ZA VYRAZ, ALE TOTO SI O NAS TAM HORE MYSLIA!!! MAJU NAS ZA ZVIERATA.

RNG

babenka, stalo sa.
Bol to clanok na Graviolu (firma Oro Verde ma, alebo mala distribuciu gravioly, najdes ju aj u mna obcas na poziadanie predavaciek)
To len tak pomimo, lebo ja graviolu poznam a pouzivam uz dlhe roky. Ovocie (guanaba, guanabana, soursop, annonacae), teda stavu, som pouzival do tropickych mix drinkov uz pred vyse 35 rokmi. Ucinne latky su ale hlavne v listoch, podobne ako napr europska a azijska oliva

babenka

RNG prosim ta mozes mi to poslat co som nizsie pisala-cesky preklad clanku co si aj veronike poslal?
na moj nizsie uvedeny mail prosim.
dakujem

RNG

velmi zalezi od ich horkosti, ako som to sam na sebe vyskusal. Niektore odrody marhul(manduske, skoro divoke) maju extremne vela komplexnych kyanidov, niektore vysokoslachtene su celkom sladke, takze sa mi aspon podla chutim zda, ze maju malicko B-17.