RAKOVINA Desatoro onkologickych prikazani

Príspevok v téme: RAKOVINA Desatoro onkologickych prikazani
damian

Desatoro onkologickych prikazani.

1 - Odpustis, budes milovat svojich bliznych a zbavis sa stresu,zloby a hnevu!
2 - Doplnis si stravu o protinadorovy vitamin B17 (marhulove jadra, jablkove jadierka a.i.)!
3 - Vylucis maso, mlieko, vajcia a ine zivocisne vyrobky!
4 - Vylucis cukor, sladkosti a sladene napoje! (rakovina miluje cukor)
5 - Zbavis sa inych karcinogenov! (fajcenie, alkohol, fast food, atd)
6 - Budes jest zeleninu, ovocie, strukoviny a ine plody zeme!
7 - Kazde rano vypijes doma rozmixovany (nie odstaveny) zeleninovy dzus! (cvikla, zeler, mrkva, polovica zemiaku, redkvicka) aspon 4dl.
8 - Budes prijimat velke mnozstvo cesnaku!
9 - Maximalne zvysis prijem vitaminov!
10 - Maximalne zvysis prijem antioxidantov!

‘Byt na mieste pacienta, kupim si stroj na mixovanie zeleniny a ovocia a taktiez mech marhulovych jadier a cesnaku a jem ich, pokial mi to telo dovoli’, hovori Dr Nathanson z kliniky pre liecbu rakoviny v Kalifornii.

Zaujimave informacie o rakovine na www.worldwithoutcancer.org.uk

kosa

maruska,
s tym otuzovanim mas pravdu.
kedisik sa unas hovorilo ze otuzovanie je polovica zdravia.
zial po roznych pseudozmenach sa otuzovanie ako najlacnejsi sposob udrzovania zdravia prestalo pouzivat.

kosa

maruska,
ano. odbornici na rakovinu uz pred viac ako 50 rokmi jasne naznacili ze stres, a to nielen psychicky je spustacom tohoto strasneho problemu.
takze tento nazor uz davno nezijucich odbornikov len a len potrvrdzujeme.

maruška

Čítať o rakovine je smutné, našťastie s tým nemám skúsenosti, nie som pacient ani lekárka. Keďže sama inklinujem k prírodnej liečbe akéhokoľvek ochorenia, patrím medzi užívateľov prírodných prípravkov z -odkaz odstránený- Chcem na ňu upozorniť, lebo viaceré prípravky by mohli pomôcť aj onkologický chorým pacientom napr. čítala som tu o enzýmovej terapii a napadol má Super bromelain a papain , ktorý som ja užívala pri tráviacich ťažkostiach, je obdobný ako Wobenzym, len cenovo oveľa prístupnejší bežnému človeku alebo prírodné cytostatikum Betavital - koncentrát cviklovej šťavy... je tu aj Cesnak s petržlenom v tabl. alebo antioxidant Klíčkový olej, Balancer, v ktorom sa nachádza resveratrol s preukázanými protirakovinovými účinkami, protiplesňový Super acidophilus atď. Myslím, že by mohli mnohé tieto prípravky pomôcť ľuďom pri liečbe. Podľa môjho názoru spúšťačom tohto ťažkého ochorenia je dlhotrvajúci stres a to nie len psychický lebo organizmus je vystavený aj toxínom zo zlej stravy, vzduchu , vody ... nedostatku pohybu a to ho tiež dostáva do stresu a oslabuje imunitný systém atď. Žiaľ mnohému sa nevyhneme, museli by sme žiť niekde vo vákuu. Ešte jedna dobrá rada pre posilnenie imunity - pravidelne otužovanie studenou vodou - to nič nestojí a je blahodárne. Snáď som svojim názorom aspoň trochu prispela k pomoci chorým. Prajem všetkým veľa síl v boji s touto chorobou.

kosa

RNG,
maju v tom naskok ze v podstate vsetko co je dobre tak sa snazia znicit.
zalezi na nas a na nasom charaktere ako sa zachovame.

ciro

borovica,
vsetko potrebne k liecbe rakoviny sa mozete docitat na stranke www.zdravie.sro.sk (respektive synonymum -odkaz odstránený-)/ Pre rychlejsie najdenie, tu su priamo linky na 2 dolezite clanky:
-odkaz odstránený-
a
-odkaz odstránený-

borovica

damian
prosím napíšte mi na môj mail chcem sa poradiť ohľadom liečenia metastáz na pečeni bielikova1@centrum.sk
Vopred ďakujem

simona

(Damianivi)Aha...tak to sme si tu stranku asi zle pozreli, este sa na to mrkneme.Uz sme objednali z Floridy, tak mozno nabuduce.

damian

...nuz, v lekarskej sprave z oktobra 2007 sa pise, ze v lavej srdcovej komore je pohyblivy tumor zasahujuci ....., o rozmeroch cca....Operacny zakrok sa neodporuca vzhladom na stav pacientky. Pocas minuleho vysetrenia v piatok sa ziadny tumor v srdcovej komore nezistil.