RAKOVINA Desatoro onkologickych prikazani

Príspevok v téme: RAKOVINA Desatoro onkologickych prikazani
damian

Desatoro onkologickych prikazani.

1 - Odpustis, budes milovat svojich bliznych a zbavis sa stresu,zloby a hnevu!
2 - Doplnis si stravu o protinadorovy vitamin B17 (marhulove jadra, jablkove jadierka a.i.)!
3 - Vylucis maso, mlieko, vajcia a ine zivocisne vyrobky!
4 - Vylucis cukor, sladkosti a sladene napoje! (rakovina miluje cukor)
5 - Zbavis sa inych karcinogenov! (fajcenie, alkohol, fast food, atd)
6 - Budes jest zeleninu, ovocie, strukoviny a ine plody zeme!
7 - Kazde rano vypijes doma rozmixovany (nie odstaveny) zeleninovy dzus! (cvikla, zeler, mrkva, polovica zemiaku, redkvicka) aspon 4dl.
8 - Budes prijimat velke mnozstvo cesnaku!
9 - Maximalne zvysis prijem vitaminov!
10 - Maximalne zvysis prijem antioxidantov!

‘Byt na mieste pacienta, kupim si stroj na mixovanie zeleniny a ovocia a taktiez mech marhulovych jadier a cesnaku a jem ich, pokial mi to telo dovoli’, hovori Dr Nathanson z kliniky pre liecbu rakoviny v Kalifornii.

Zaujimave informacie o rakovine na www.worldwithoutcancer.org.uk

damian

NAJDOLEZITEJSIE SU VIT B17, ENZYMY, POTOM ANTIOXIDANTY, VITAMINY, MINERALY A PROTIPLIESNOVE PRIPRAVKY ALEBO JEDLA, PRI KOLOREKTALNYCH RAKOVINACH SU DOLEZITE PROBIOTIKA.

damian

Borovica, snazim sa pomoct istej pani z mojho rodneho mesta. Mala metastazy na paeceni a metastazu v lavej srdcovej komore. V piatok mi manzel volal, ze ani jednu s tychto MTS nema. Avsak, doporucil som in kompletny metabolicky program, teda jadierka, injekcie (koli stadiu rakoviny), zinok, selen, viaminy, mineraly, protipliesnove pripravky, ENZYMY (!!!) a upravu stravy. Opakujem, nie je to len o jadierkach, lebo sami o sebe nic nezmozu.

borovica

Chcem sa spýtať či tie marhulové jadrá pomôžu aj pri metastázach v pečeni, keď je pečeň veľmi poškodená. Je tam ešte šanca, vie mi niekto poradiť. Operácia nepripadá do úvahy kvôli poškodeniu pečene.

simona

Marhulove jadra sa daju objednat na stranke/www.apricotpower.com
su z Floridy, pisu, ze s vitaminom B17, tak by nebali byt geneticky modifikovane..1kg stoji aj s dovozom na Slovensko 52dolarov.

damian

Len pozor,lebo na trhu sa uz nachadzaju aj pasterizovane, alebo modifikovane marhulove jadra, zbavene o B17. Ja kupujem pre moju rodinu a znamych jadra zo stranky credence.org

simona

Dobra sprava, podarilo sa nam zohnat marhulove jadra-daju sa objednat a nechat poslat z Floridy. Momentalne nemam internetovu adresu firmy(neobjednali sme ich priamo my, ale vypatrala to rodina v Kanade...)Do 2 dni napisem internetovu stranku, prip.adresu, kde je mozne ich objednat. Priblizna cena na mesiac pre choreho-denne cca20jadier(aj s postovnym...)vyjde do 1400Sk(Hruby odhad)Zatial dovi:)

damian

B17 sa nachadza v jadrach kostkovcov, ako marhule (najviac), slivky, ale aj v jablkach, hruskach v mensom mnozstve. Vo velmi malom mnozstve sa nachadza v zelenej zelenine, travach a v pohankovej muje. Nachadza sa aj v horkych mandliach. B17 ma charaktericticku horku chut, marcipanovu.

vitamina

spominal sa tu vit.B 17, v ktorych potravinach je? boli spominane kostky marhule. Kde este ??
ak aj ine kostky, mozem si ich kupit v normalnom obchode? Splnaju pozadovane vlastnosti ??

damian

Zial, nemozem zverejnit, kde sa jedierka kupuju, lebo ide o pradajcu a to je proti pravidlam fora. Napis mi a ja odpisem. Pripominam ale, ze jadierka su sucastou metabolickej liecby. Su tiez potrebne traviace enzymy, selen, zinok a podobne. Mnoho z tychto veci ma RNG.