RAKOVINA Desatoro onkologickych prikazani

Príspevok v téme: RAKOVINA Desatoro onkologickych prikazani
damian

Desatoro onkologickych prikazani.

1 - Odpustis, budes milovat svojich bliznych a zbavis sa stresu,zloby a hnevu!
2 - Doplnis si stravu o protinadorovy vitamin B17 (marhulove jadra, jablkove jadierka a.i.)!
3 - Vylucis maso, mlieko, vajcia a ine zivocisne vyrobky!
4 - Vylucis cukor, sladkosti a sladene napoje! (rakovina miluje cukor)
5 - Zbavis sa inych karcinogenov! (fajcenie, alkohol, fast food, atd)
6 - Budes jest zeleninu, ovocie, strukoviny a ine plody zeme!
7 - Kazde rano vypijes doma rozmixovany (nie odstaveny) zeleninovy dzus! (cvikla, zeler, mrkva, polovica zemiaku, redkvicka) aspon 4dl.
8 - Budes prijimat velke mnozstvo cesnaku!
9 - Maximalne zvysis prijem vitaminov!
10 - Maximalne zvysis prijem antioxidantov!

‘Byt na mieste pacienta, kupim si stroj na mixovanie zeleniny a ovocia a taktiez mech marhulovych jadier a cesnaku a jem ich, pokial mi to telo dovoli’, hovori Dr Nathanson z kliniky pre liecbu rakoviny v Kalifornii.

Zaujimave informacie o rakovine na www.worldwithoutcancer.org.uk

simona

Dobry den, chcela by som Vas poprosit o pomoc, v tomto rocnom obdobi zhaname marhulove jadra pre priatelovu maminu, ktora ma metastazy na prsniku...na Slovensku ich nepredavaju, vedeli by ste nam poradit? Dakujem pekne.

RNG

Proti kazdemu uzitocnemu prostriedku niekto napise nieco, aby ho ociernil.
Utokov na kokosovy olej bolo niekolko, v spomenutej knihe su vsetky spomenute a vyvratene.
Rakovina a srdcove choroby boli na tichomorskych ostrovoch pred nastupom"civilizacie" prakticky nulove.
Na to su zaznamy. Na malych malonavstevovanych ostrovoch s vylucnym pouzivanim kokosoveho oleja(dovoz inych je pre chudobnych ostrovanov luxus, vyrabaju si domaci olej) dodnes sa situacia udrzala. To je zalezitost zaznamov, to sa neda nijak odskriepit.

silviia

neviem, kdesi som citala nieco o kokosovom oleji ci mlieku ale neviem presne co, len som si zapamatala, ze ten nie, pretoze moze byt karcinogenny? nevies mi to RNG vysvetlit? dik

RNG

Myslim, ze mozem aj sem pridat zdroj informacii na kokosovy olej, kedze ho pouzivaju ako jednu z ucinnych latok pri lieceni rakoviny(nahradi cukor pre vyrobu energie v tele, ale nevyzivuje rakovinne bunky, naviac zabranuje mnohym bakteriam a virusom cinnost, kde v poslednom case sa nachadza spojenie medzi rakovinou a tymito patogenmi)
www.coconutresearchcenter.org

silviia

noo,len cesnak je pre daktorych tazko stravitelny a nerobi dobre na brucho-creva.niekto ho znesie v pohode, tak neviem.tiez by som ho rada jedla, aj mi chuti, zial nevadi mi len ked je vareny , peceny a pod.
neviete, ma aj vtedy take ucinky ako v surovom stave?

myis

S tym cesnakom je to svata pravda. Moj stary otec ma 84 rokov a kazducicky den je cesnak, na ranajky a na veceru si ho nakraja a len tak zuje. Uz vraj 60 rokov. Chcem podotknut, ze zatial nebol chory..

damian

Viete odkial su pasteurizovane mandle. FDA v amerike sa marhulovych jadierok a mandli a ich protirakovinovemu ucinku zlakla tak, ze nariadila vsetky mandle pasteurizovat. A preto aj u nas v Anglicku su na beznom trhu pasteurizovane (zavrazdene) mandle. Boze, odpust im, bo nevedia co cinia!