Som strasne sebecka

Príspevok v téme: Som strasne sebecka
pomoc

Ja viem ze je to normalna, obycajna vec a caka to kazdeho, deje sa to prirodzene. Ale prezivam najvacsiu zmenu v mojom kratkom zivote (trva 17 rokov) a to, ze dospievam. Cely moj zivot sa tym meni a ten cas trval dlho .
Ale moja sestra ma uz 22 rokov a brat ide tento rok na vysku. Vzdy, cele detstvo, cize zatial cely moj zivot, sme boli spolu a ja si neviem predstavit inak zit. Som dost naviazana na moju rodinu. Ja neviem preco to vidim takto pesimisticky. Ale dost sme si toho prezili. Sestra co toho uz povyvadzala, strasne sme sa hadali a az teraz, par rokov dozadu, sme si nasli k sebe cestu, este som ani nestihla dobehnut tie roky medzi ktorymi vladla sesterska rivalita :-) S bratom som mala vzdy uzasny vztah, podobne, ako aj s rodicmi. A mam pocit akoby postupne vsetci odchazaju. Aj ked to tak nie je ale ked sa pozriem dopredu citim prazdno. Kazdy ma niekoho alebo skor ci neskor bude mat. Odide z domu a pod. Som zistila ze som strasne sebecka, viem ze ma rodicia budu mat radi stale, nas vsetkych, ale uz nikdy nebudem ten najmladsi milacik rodiny :P
Je zbytocne cakat teraz niekoho kto by bol pre mna rovnako dolezity. Mam iba 17 - som si hovorila neboj sa, niekoho si najdes (akoze vztah)a bude to nieco nove a vsetky tie pocity zmiznu...Ale to je uplne ale uplne nieco ine. Neda sa to porovnavat. A kto uz len v 17 najde skutocnu lasku? :)
Potrebovala som to niekomu povedat. Oproti ostatnym problemom je to banalita, ale hned mi je lepsie :)

pomoc

orol
ked to nie je problem ako taky, co som mala napisat... tazko nieco poradit, ked to tak citim...potrebovala som to niekomu povedat v tomto pripade napisat.

pomoc

Mimulus
gratulujem :)
Agnes998
viem ze o nich nepridem ale predsa len, budu mat svoje zivoty a uz to nikdy nebude tak, ako to bolo. Asi to prezivam horsie ako rodicia...

Agnes998

Ale nie si sebecka, aspon nie podla toho, co si napisala. Bud rada ze si mala krasne detstvo, skutocne to nie je samozrejmost a mnohi ktori ho take nemali ti mozu len zavidiet. A tiez bud rada, ze mas taku uzasnu a skvelu rodinu, to tiez nie je samozrejmost. A o tu rodinu neprides ani ked tvoji surodenci odidu z domu, ani ked ty sama z domu odides.

Mimulus

Sebecký sú všetci do jedného :D Lebo ak by neboli tak by nežili... :) A ak ti to pomôže tak ja som tá najsebeckejšia bytosť aká sa mohla kedy narodiť :DDD