Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bozk

Príspevok v téme: Bozk
Loloputka

Čaute prosím vás viem je to trápne ale pomožte ! :D ja som nemala nikdy ani šajnu jak sa bozkáva :D niky.. ani neviem čo mam robiť .. no a je tu ten problem.. zajtra idem s frajerom a chce dať francuzak už dnes som ho odpískala že nie..:( nebola som pripravená :// prosím poradťe pozerala som aj videja ale tie mi nepomahaju ja jednoducho neviem čo pri francuzakovi robiť :( pomóóc :) ! vďaka :)

#

Pozor pri bozkávaní dochádza k prenosu mikroorganizmov z úst a hrdla. Nebozkávajte sa s hocikým hneď. Aj pohl. Choroba sa dá takto chytiť. Miešajú sa sliny ak sú ranky tak aj krv !

majkaaaa

môj prvý bozk bol v 19-tich, a bolo to také nečakané :D :D

bolo to na druhom stretnutí u mna doma pri "pozeraní filmu"...

ja som sa vzdy bála prvého bozku,ale to prislo tak necakane ze som sa nan nemohla ani len pripravit :D nikdy na to nezabudnem :-* bolo to také krásne...aj ked v tom momente som absolútne nevedela ze co mam robit, ale ani som nad tym nerozmýslala a slo to proste samo :D a keby len obycajný, bol to prvý a rovno francúzsky bozk :D

Nemás sa coho bát :) a hlavne si to uzi :D

ebi77

minule tu písal nejaký chlapík, že sa bozkával raz s jednou a ona len otvárala ústa ako ryba :) :) proste si to len odsledovala ako to robia v telke :) pobavila som sa nad tým

NumLock

Zaujímavé rande - "Zajtra sa stretneme. Dám ti francuzák."

Až to budeš robiť, bude to prirodzené, neuč sa hlúposti.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.