Kašlem krv

Príspevok v téme: Kašlem krv
Javier

Cawte ludkovia mam dost velky problem a neviem co s nim, Ide o to ze v piatok a v sobotu som bol na festivale, vyfajcil som sice dost cigariet ale zvykol som takto na akciach vyfajcit vela,nejake dve tri krabicky za tie dva dni,festival skoncil vsetko v pohode a v nedelu vecer som vakasialaval krv a aj ma bolia trosku pluca citim taku tazobu,pondelok a dnes som krv nevykaslal ale aj som sa bal riadne zakaslat ze co tam bude tak iba tak trochu a a zda sa mi ze tam boli take cervene ciastocky ..a dnes je uz utorok a stale ma takisto bolia a neviem ci mam ist doktorke alebo co mam robit..je mozne ze mi niecodali do drinku na festivale? ale drogy to urcite nemohli byt lebo by som spoznal ze mi je inak a pamatam si vsetko..co by to asi tak priblizne mohlo byt ,, je to velmi vazne?

ta3

ja som kedysi tiez bola silny fajciar, ale mne sa to nikdy nestalo, moze to byt naozaj velmi vazne a Ty si asi uz nie celkom maly chapec aby si nevedel, ze s takymto problemom mas utekat k lekarovi, co si cakal, ze Ti tu poradia? to nic nie je, len si bafkaj dalej a kasli na krv?, no to asi tazko, vsetci Ta poslu za lekarom, tak bez