Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pomožte s chalanmi!

Príspevok v téme: Pomožte s chalanmi!
xxx__3

Ahojte :) dnes idem s kamoškami a kamošmi von... a je tam jeden chalan ktorý sa mi hrozne páči ale ja jemu nie :( idem aj s mojou naj kamoškou a to je naozaj kus.. po nej ide jednoducho každý. ona je jednoducho úžasná :( a ja sa pri nej cítim jak .... -_- :( a keď ide ona tak zaujme pozornosť a ja tam zas budem sama :(( jednoducho kde je ona ani jeden chalan sa na vás nepozrie .. a ja už chcem dnes aspon trošku urobiť dojem.. naozaj je to nepríjemné ide aj jej chalan ale tak aj tak to bude na prd.. oni sa tam bozkavaju obíjmaju a ja tam len na nich pozerám :( a stojím.. čo mam urobiť aby si ma aspon jeden chalan všimol? mna si ani jeden nikdy neoblubil,nezastal jednoducho som niktoš :D :( poradťe čo mám robiť.. dneska ideme zas to dopadne hrozne. PROSÍÍM .. :( Ďakujem

lilyianka

tak vydrž ešte tie dva roky na základke a potom si dúfam, nájdeš normálnu partiu keď budeš na strednej .... ja vás totižto mládež vôbec nechápem ... neviete komunikovať, máte nízke sebavedomie, bojíte sa čokoľvek urobiť alebo povedať .. nemám pocit, že by som niečo také zažívala ja alebo moji rovesníci ..my sme boli spontánni, ak sme aj vyrobili nejakú haluz, tak sme sa všetci zasmiali a nepochovávali sa preto pod čiernu zem .... pravdu ti poviem, nezávidím ti to, mám skoro rovnako starého synovca ako si ty a tiež nemá kamošov, s ktorými by išiel von .... táto doba je hnus pre deti, nevedia sa normálne zahrať, zabaviť, vyšantiť ..len samé pc, riešenie vzťahov, "lásky", nebodaj sexu...

xxx_3

som na zakladnej idem do osmičky.. len neviem o čom sa s nimi mam baviť.. ale tu charakteristiku si ma odhadla :)

lilyianka

predpokladám, že ste veková kategória 15 a menej :) no vieš mne sa bude ťažko ti radiť, pretože ja som veľmi komunikatívna, nemám problém sa s hocikým zoznámiť či porozprávať ... ale tak čo keby si tomu dotyčnému skúsila navrhnúť, aby ste šli von len vy dvaja? a možno sa potom lepšie uvoľníš, možno si len strnulá z toho, že je vás v partii viacej, bojíš sa, že povieš niečo nevhodné, tak si radšej ticho, aelbo že niečo nevhodné urobíš .... ak je normálny, tak s tebou pôjde a ak nie ..... si na strednej škole či na základnej alebo?

xxx_3

Tak ako moja partia mno .. :) ona je dobrá no ale tak ja sa nemam o čom baviť mna jednoducho žiadne témy nenapádajú..rozpravaju sa väčšinou ostatny a ja sa len usmievam a počuvam radšej budem ticho než kecať somariny :D ano smejeme sa to je pravda aj sa ropzravame ale väčšinou len my baby chalani sa ždy idu na bajkov niekam prejsť pretože tam mame dve hrdličky a su hanblivy :D .. :) báb .. haha no nas nie je veľa.. je nás ako kedy niekedy 3 niekedy 4 :) a chalani tiež 3,4...s tým chalanom sa porozprávať ale o čom ? ja neviem jednoducho ja ždy stresujem a neviem povedať ani jedno slovo.. ja neviem jednoducho ma nič v tej danej chvíli nenapadne :) jedine čo mame spoločne je hudba :) ale pochybujem že sa mu chce o tom baviť .. :) tak ja nemam slov som ticho a potom nie je o čom ..a to ma hrozne trápi si tam pripadám jak idiot čo neviem rozpravať :/

lilyianka

tiež sa mi zdá tvoja partia trošku divná,ale na druhej strane ťa trošku chápem ..aspoň máš ľúdí, s ktorými môžeš vybehnúť von, a zasmaiť sa... pokecať asi nie, keďže sú tam všetci takí podivíni ..... mám pocit, že máš nízke sebavedomie, pretože opisuješ tú kamošku ako niečo božské, že keď ona ide okolo, tak svet zastaví a nikto nič iné nevníma iba ju .... neviem či je krásna, alebo sa len tak chová, aby bola stredobodom pozornosti, a ak áno, teiž musí mať nejaký "problém" ...
čo by som ti poradila ..tak ako ľudia podo mnou , buď hlavne sama sebou, spontánna, milá, usmevavá, čo si, ako si napísala a skús sa teda s tým dotyčným chalanom o niečom rozprávať, neverím tomu, že nebude príležitosť ...inak koľko je vás v partii a počet báb a chalanov?

xxx_3

Nie tá partia je veľmi dobrá baby :) cítim sa v nej dobre .. ale problem je že ja sebavedomie mam mizerné :D naozaj ako snažila som sa ale ja som takej sprostej povahy .. :( to ma trošku sere.. neviem ako to zmeniť ale mam hrozne blbú povahu a neviem to ovplyvniť neviem no ..:// ani sebavedomie nemam dobré :/ :) ale ďakujem vám ;)

iskierka

winki, vtipy radšej niee :D pokiaľ v tom nie je majsterka :) ale s ostatným súhlasím, hlavne buď v pohode a moc nepremýšľaj nad tým
to máš ale veľmi divnú partiu, keď sa v nej necítiš uvoľnene... a nechceš ju stratiť, nie preto, že by si ju potrebovala, ale preto, že si myslíš, že inú možnosť nemáš :)

winki

Buď spontánna, sebavedomá, odvážna. Chalani majú radi baby s ktorými sa dá o niečom baviť (nie len handričky a rúže). Smej sa, hovor vtipy, sranduj s nimi.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pomožte s chalanmi! - Fórum - ZDRAVIE.sk