Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som zufala..neprijata na skolu mojich snov

Príspevok v téme: Som zufala..neprijata na skolu mojich snov
silvia89

som zufala neprijali ma na strednu skolu kam som chcela ist..teraz mam studovat 4 roky to co ma vobec nebude bavit..a aby toho nebolo dost dnes mi dosiel papier ze ma ani na internat neprijali lebo zevraj iba 60 km a pritom ani priamy spoj nemam..fakt som zufala a neviem co s tym uz..budem studovat co ma nebavi a byvat kde sa budem zle citit..co mam spravit ako dalej??prosim nejake rady..uz som sa tesila ze zacnem vsetko odznova na ss budem na intraku a nic z toho asi ma slahne

silvia89

uricte som ich nepisala ja a ani to nemienim riesit je mi jedno co si myslis ja niesom ziadny it-čkar nerozumiem sa do toho ani ma to nezaujima ale ja sem pisem poprvykrat!!veriš-veriš, neveriš-neveriš,paa

lilyianka

www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
IP adresy sú úplne rovnaké a tých tém od teba tu bolo ešte viacej čo si pamatám, hlavne o tom lízaní od psa a pod nechutnosti ..ty si daj hlavne hlavu doporiadku a choď sa vyvetrať von, lebo toto si očividne neprospieva ...

lilyianka

a majka, karin, či silvia ..nechápem načo je dobré si stále meniť nicky ... keĎ sem chceš písať tak pod jedným, aj keď je leto a ty sa zase trošku nudíš a zabávaš sa tu, že?

silvia89

nepodala lebo som tam ani nemala prihlasku iba teraz dodatocne som si to chcela vybavit pred septembrom inak je to HA (kvalitna) kedze tam isli vsetci s priemerom 1-1,5 a strasne som tam chcela ist kedze to tam ma vybornu uroven a strasne ma bavia jazyky, cestovanie a vsetko co tam je
a inak dobre sa ucim na vysvedceni som mala vzdy jednotky a dvojky a niekedy 2-3 trojky a myslim ze na hotelku by to aj malo stacit

zewa

Naco si robite take siahodlhe plany do buducnosti, ked este ani neviete na aku skolu pojdete? Omg.
Asi na tu skolu nemas, ked ta tam neprijali. Mas ale moznost odvolat sa voci rozhodnutiu a tiez skusit pocas prvych dni prestupit. Ale naco to az tak tlacit?
Co je to za skolu? A na aku ides teraz?

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som zufala..neprijata na skolu mojich snov - Fórum - ZDRAVIE.sk