Ako privolat menstruaciu?

Hannka

Ahoj,mám 14 rokov a mešká mi to 17 dní. Som z tohi dosť nervózna neviete mi nieco nejako poradiť? Alebo preco mi to tak dlho meska?

Sarrafoglu

Červené víno pomáha viem to z vlastnej skúsenosti..takisto aj u kamarátkynto fungovalo,ovšem ked meškajú....nie týždeň pred alebo čo

Wikii

#Chalice je to pravda ze červene víno pomáha lebo červene víno je dobre na krvinky asi o tom viete velmi malo preto tu mudrujete

rony.5

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať pred týždňom som mala svoj prvý pohlavný styk.Mali sme ochranu a dávali sme si pozor, lenže mi mešká menzes a dosť sa bojim môže to byť s toho ,že to bolo prvý krát alebo môžem byť tehtoná?

SALAMA

ahojte ja by som sa chcela spitat lebo tamten mesiC SOM DOSTALA 14.5 A TERAZ SA MI UKAZUJE ZE MA DOSTAT ALE IBA AKO HNEDE SA MI UKAZUJE MISLITE ZAKOLKO BI SOM TO MALA DOSTAT CHCEM CIM SKOR CO MAM ROBIT IDEM NA DOVOLENKU 13TEHO A CHCEM TO MAT ZA SEBOU

jjjjj

Ahojte mam 12.rokov meška mi to uš asi mesiac a neviete ako to privolať
Bola bi som vam velmi rada lebo za par dni ideme na dovolenku každu radu si buďem ceniť

dievcaodnika

Ahojte, tak nech vám trochu pomôžem. Mala som dostať menzes v pondelok a v sobotu idem k priateľovi tak som sa tešila že to budem mať za sebou akurát ale nejak neprichádzal tak som už v pondelok večer si robila dlhý kúpeľ, nejaký ten šport, aj včera (utorok) som športovala večer a po škole som si kúpila alchemilkový čaj, mal by byť na upravenie cyklu a tak som si spravila včera večer 2 a dnes v škole 1, mala som aj telesnú no a okolo obeda to prišlo :) Tak ak mešká skúste alchemilku, pohyb, veľa vody a teplo :) ale zdá sa mi nejaký celkom slabý, ešte sa to asi rozbehne, neviem či to ale nerobí tá alchemilka :/ No a hlavne buďte kľudné :) Je to vaše telá, má svoj cyklus, príde to :) Síce ja už mám trochu smolu lebo je streda večer, ešte to poriadne nezačalo a pri mojom 6dňovom menzese to do soboty neskončí, ale tak hádam ak vám dlho mešká tak skúste :)

njbgb

Ahoj, mám 12 a potrebovala by som pomoc... za pár dní pôjdeme na dovolenku a ja sa bojím že tam dostanem menzes :( nemám ho ešte pravidelný tak neviem kedy ho dostanem ale myslím že už čoskoro a zrovna na dovolenke :((( nemáte nejaké rady ako privolať menzes aby to bolo pre mňa vhodné?? :) Ďakujem za odpovede :)