Neskúsená - vystrašená

Príspevok v téme: Neskúsená - vystrašená
Vystrašená12

Potrebujem vaše skúsenosti, názory a ešte neviem čo..... pred 5 dňami sme mali s priateľom nechraneny sex... ja som sa urobila, ale on nie (vždy keď to naňho príde, včas ,,ho" vytiahne.... dá sa povedať,že to bol náš prvý sexuálny kontakt... už 6 dni mi mešká menštruácia... čítala som tu už veľa diskusii o tom, že ak ma žena svoj prvý sex, tak menštruácia jej môže meškať aj 3 týždne...mam aj svoje stále príznaky - naliate prsia, vyrážky na tvary, brucho ma ale nikdy neboli... ide ale o to, že som čítala, že mužské ,,kvapôčky šťastia" obsahujú aj spermie... zase nie každý s tým súhlasí... som z toho popletená a hlavne NERVOZNA! tak mi dnes priateľ kúpil tehotenský test...pre istotu... urobila som si ho, vyšiel negatívny.. na návode je napísane že po 5 dnovom odstupe by mal byť presný... môžem si byť už 100% istá? či je to malý odstup? Prosím fakt o rady ... mam len 19, takže malo skúsenosti... keby mi aspoň menš. tak nemeškala... je to dosť stresujúce....

lilyianka

poviem ti podľa toho, čo povedal mne gynekológ ..vraj nie ..ale niekto tvrdí, že v malom množstve môžu obsahovať .... tak si vyber :D
pozri on sa do teba neurobil, tak nestresuj zbytočne ..len sebe robíš zle ... a ako som spomínala nabudúce už s nejakou ochranou!

Vystrašená12

och, ako dobre sa to číta... tak dúfam, že tomu tak naozaj je.... zajtra si ho skusim urobiť ešte raz, pre istotu... no stres už pomaly zo mna opadava... ta jedna čiarka na tom teste ma potešila... ďakujem za odpoved... ale fest by ma inač zaujimalo že ako je to s tymi kvapočkami šťastia, či obsahuju tie spermie, či nie...

lilyianka

tehotna nie si ...si len vystresovana a preto ti meska menzes ... nic viac nic menej .... a ked budes na to takto stale mysliet, len si ho "posunies" z dalsiieho stresu ..tak klud a daj si predpisat antiku alebo nabuduce kondom :)