Ako prestať fajčiť - mesto Martin

onn

ak chcet prestat fajcit potrebujes si vsetko dokladne naprogramovat

A:
potrebujes aspon rok casu
(to znamena ze ked prave zazivas stresujuce obdobie nieje najlepsi napada prestat )

B:nejaky amulet pomaha a nos ho stale pri sebe ako dokaz ze si prestal

C: mas to vsetko v hlave celu zavislost postupne sa snaz dostat von z hlavy cigarety a ze si fajciar

D:zmena okolia je dolezita , tym ze prestanes fajcit sa ti zivot otoci o o 180 stupnov

E:neminaj peniaze na na zazracne pripravky

F:priprav sa na zvysenu chut do jedla preto je dobry pohyb a cerstvy vzduch

G: ver si ! ty na to mas bud na seba hrdy ! ze si dokazal sa zbavit zavislosti vraj horsej ako na heroine

H: aj pripadny relaps neber vazne pokusil si sa nieco zmenit nevide dnes vide nabuduce

I:nepil alkohol lebo stracas zabrany

viac ma nenapada ale urcite je toho este vela takze
VELA STASTIA

LenkaIII.

No, bola som tam aj ja pri tej nemocnici na tu antinikotínovú terapiu. Ale, ale. Ano, fajčím zas, mám úžasne koleginky, ktore ma nahovorili na koncoročnom ,,večierku´´ ževraj na pár šlukov a už to mám zas 15 cigariet denne. Takže tie 2 roky, čo som nefajčila už zas akoby neboli. Musím to absolvovať znova, lebo zas páchnem ako popolník.
Lenka Žilina

frntoP

Mne pomohli odnaucit sa elektronicke cigarety, denne som fajcil cca 20 cigariet. Teraz mi staci par potiahnuti denne z e cigarety je to ovela lacnejsie ako klasicke a hlavne nesmrdim. www.e-cigaretka.sk

edo222

V tej ziline pri nemocnici som bol aj ja, nefajcim uz od januara. Kolega bol volakedy na tom v martine pred troma rokmi. som mal ist aj ja vtedy veru hned s nim. Zatial doporucujem, Edo

Slemana

Už to mame také centrum aj v Žiline. Ja som to síce musela absolvovať po asi troch týždňoch znova, ale už teraz nefajčím vďaka tomu 9 mesiacov. Je to pri nemocnici. www.nefajciari.sk

tressska

V Martine na tom boli hned niekolki miji znami..avsak ani jeden nakoniec fajcit neprestal..vydrzali takmer 2 tyzdne, ale nakoniec..ale nezavrhujem to..akurat, ze ta pevna vola je tam tak ci tak najdolezitejsia...

cigaretkana2tahy

my sme to absolovovali v Martine a vsetkym nam to pomohlo. Som tak trocha skept. lebo som uz doteraz vyskusal vsetko, ale toto jedine zatial pomaha. Momentalne nefajcim pomaly 5 den, a da sa to. Vrelo odporucam. Treba samozrejme aj pevnu volu, ale ked som to zvladol ja spolu s dvoma dalsimi suputnikmi tak to musia zvladnut vsetci:)

Elboro

Prestať fajčiť je ťažké, ja som prešiel na elektronické cigarety. Denne som fajčil 40 cigariet, teraz keď mám chuť na cigaretu potiahnem si z e-cigarety, moje telo dostane svoju dávku nikotínu, ale nik nenadáva ,že mu smradím pod nosom. Pri týchto cigaretách je možné postupne znižovať obsah nikotínu v náplniach až po náplň BEZ NIKOTÍNU. V tom prípade sú e-cigarety vhodným pomocníkom pri odvykaní od fajčenia. Na Slovensku ich ponúka spoločnosť na svojich stránkach www.elboro.eu.

dzigit

lenocka presne to iste
ja som na tom bol nedavno v bratislave
tiez mi to pomohlo s naplastami sa to ano neda porovnat vrele odporucam
v ba to je na www.nefajci.eu