Vlasy

Blondula

lenze ja myslim "do postupna" to,ze je strihane z hustoty vlasov a vtedy su strasne preriedene ! to mam na mysli :D uz sa rozumieme ?? :P ale zase moc huste vlasy to potrebuju :D

xxy

no blondula, ja neviem ake pramienky, ak raz mas proste vlasy do spica tak su dopostupna, akurat ze nie su dopostupna po celej hlave, to je cela veda :D tak nie?? :D ci jako?

Blondula

napriklad v ktorej teme som sa ospevovala ?? :D ale ano,som so sebou spokojna,nemam komplexy,depresie...takze som v podstate spokojny clovek :P :D

Blondula

ale nije ostrihane tak,ze mam len pramienky...ja som tu inac uz fotku mojich vlasov mala a aj mam v nejakej teme,ale to je uz davno :D

Blondula

no ja ich nemam jednej dlzky :D vpredu zostrihane a vzadu tusim do tupeho spicu :D ani neviem,ja ich nosim vypnute,len ked idem na spacir,vtedy ich mam rozpustene :P

FF:enk

tak dlhe nezostrihane vlasy a este k tomu po pas je nieco nechutne ,akoby za cias Marie Terezie ,otras
ked uz nie moc dlhe a u mna len tmavovlasky

Blondula

ale prt ze manuela :D :D ta moja kamaratka to ma presne tak osvacane,ze skoro od temena hlavy.ja som jej hovorila,nech polovicu z toho ostriha,lebo to vyzera,ze ma malo vlasov...