HIV pozitívni

RNG

Inac monolaurin zabera vyborne aj na helikobakter, aj na escherichia coli a ine bakterie.Vcitane MRSA(atb rezistentna forma zlateho stafylokoku)
Takze je to velmi sirokospektralny prostriedok, lebo jeho ucinok na plesne a candidu je uz davnejsie znamy.
Samorejme nepracuje na vsetko, ale ktory liek sa s nim da vobec porovnat sirokospektralnostou???
A to vsetko absolutne bez akychkolvek skodlivych postrannych ucinkov.
A tym tu koncim na tejto teme, dostal som sa do nej len nahodou aj tak, celkove na HIV nechcem velmi komentovat, lebo okolo toho je uzasna skreslujuca propaganda a farmacia ma okolo roznych "liekov" na vlastne len udrzbu(najma AZT a ine) rozpravkove zisky.
Betulin sa im zatial dari drzat z trhu von. Toto ale nezadrzia, lebo je to len obycajny esterizovany kokosovy olej, lebo aj ine zlozky z neho su rovnako ucinne, ba dokonca niektore este viac
www.inspirednutrition.com

RNG

Medicina je veda, tj verim a neverim tam nemaju ziadne miesto, to patri do nabozenstva. Vo vedach sa nieco alebo dokaze, ze je to tak, alebo vyvrati, ze to tak nie je.A mozete si oprecitat rozne uvedene literatury z vyskumu lekarov, ze to s tym monolaurinom naozaj tak je.
Kto napriek tomu o tom pochybuje, nech si pochybuje.
Ja sem pisem ludom o lekarskom vyskume a novych prirodnych prostriedkoch klinicky ucinnych, dokazanych mnohymi lekarmi a vyskumnikmi.
Ja sam som mal moznost presvecit na vlastnej kozi o desiatkach roznych prostriedkov, ktore sam pouzivam, tiez moja rodina, moji rozni znami a podobne.

Co sa tyka monolaurinu(glyceril monolaureath)uz aj si ho objednavam a najma pocas chripkovych epidemii ho veru budem pouzivat.
Mozna aj na ine nakazy, kedze je to vlastne forma jedla, nie nejaky divoky vytazok z viacmenej neznamych rastlin.

5qo

a ono to neni pravda celkom ze kokosovy olej nemoze potlacat hiv lebo niektore doplnky su silne vytazky jednej latky z potraviny ktorej by sme museli zjest kila aby bola ucina ta latka ,a naozaj tak niektore latky funguju ako som zistil napriklad gse dobry priklad.

5qo

ved presne kdo chce nech to skusa kdo chce-cloveke smrtelne chory potrebuje niaku dalsiu moznost lebo zdravotnictvo je take ake je a ked umiera a ma sa splahnut na taky system kde nejde o cloveka ale o peniaze to uz rovno clovek sa moze splahnut na motlidby:D ja viem o tom zialbohu svoje ,nastastie som zistil ze ked ma clovek v podstate smrtelnu diagnozu moze s tym aj sam nieco robit-koniec koncov nikdo iny to za vas nespravi.

cinni

ale sa uvazenie stoji aj to, ze farmaceuticke spolocnosti zarobia na 20 rocnom lieceni cloveka ovela viac, ako by ho mali za dva tyzdne vyliecit hoci aj kokosovym olejom. Ja si myslim, ze je dost mozne, ze liek na HIV existuje, dokonca aj to ze extuje ucinny liek na rakovinu... Dokonca je skupina vedcov co tvrdia, ze HIV nesposobuje AIDS (su o tom publikacie, vyskumy, pokusy a pod..objavili napr. pacientov co mali AIDS ale nemali v sebe ani stipku HIV virusu)a pod....lenze bohuzial, dobre sa na tom zaraba a je dost mozne ludom sa masivne vymyva mozog. Netvrdim,ze je to na 100% pravda, len ze je to vysoko pravdepodobne a ma to logiku... Skuste si precitat aj knihu od "uja" co riadil farmaceuticke spolocnosti ale mal ich plne zuby a zverejnil zakulisne info, nekale praktiky, aka mafia je v skutocnosti farmaceuticky priemysel...

lioness_01

5qo, inak ja som niekde tvrdila, že to nefunguje, alebo že je to nebodaj zlé, ten kokosák?????? ja len neverím, že to môže liečiť HIV, to je všetko, veď ak niekto chce, nech to skúša...

lioness_01

5qo, za to, že si nemyslím, že kokosový olej vylieči HIV ešte neznamená že sa cpem ibalginmi... že? by si sa čudoval, čo všetko ja riešim bylinkami... ale na takéto extrémy neverím... a žiadny RNG ma o tom nepresvedčí...

5qo

nieco zabera lepsie nieco horsie tak to je zo vsetkym ako aj s liekmi -doplnky ale aspon neskodia vobec, ale tvrdit ze nieco nefunguje alebo ze jeto zle ked o tom nevie vobec nic ani nema s tym skusenosti je usmevne. no nic nech si robi kazdy co chce-bez si kupit hrst aspirinov nurofen a ibalginov ked ti tak lieky chutia a ked su take dobre to je tvoja vec.

5qo

ja sa tu s vami nechcem a nebudem hadat ale ako povedala cinni s tymi jadierkami-gse. ja som tiez uz videl kopec "sarlatanov" ale pred dvoma rokmi som mal zlateho stafylokoka a nikdo mi s nim nic nechcel robit vtedy som anrazail na rng ako pisal o GSE a presiel mi z neho stafylokok(potom aj ine infekcie na ktore vraj treba antibiotika ako e coli-proteus mirabilis a aj eneterokus fecalis)a potom som zacal skusat aj ostatne veci co radil a potom som zistil ze to je ucine a odvtedy sa o to zaujimam aj sam. ak niekdo nema s niecim vlastnu skusenost a hovori o tom ze je to blbost a neucine tak to je uplne irelevantne tvrdenie pretoze nie je nicim podlozene