HIV pozitívni

RNG

Nuz z prsta som si to nevycucal, mozete si to najst napr z roznych vyskumnych literatur, napr na
www.heranswer.com
alebo
www.wellnessresources.com
alebo
www.examiner.com
alebo
www.firstnaturalsolutions.com
atd.
Tj nejedna sa o moje osobne nazory, ja sam som to este nevyskusal ale o dostatocne mnozstvo lekarskych sprav, co tieto tvrdenia podporuju.

Ucinnost roznych prostriedkov nie je vec viery ci neviery, ale vedeckych a lekarskych dokazov.

5qo

lioness_01 aky liek rec je o doplnkoch, a kdo hovori o lieceni, hiv sa da potlacat a nikdo netvrdi opak- uplne vyliecitelny hiv nikdy nebude snad sa bude dat efektivne potlacat alebo mozno vakcina niekedy bude(prva co by mala zmysel:D) ale tak to bude asi navzdy ako so vsetkymi virusmi ked sa nimi nakazis tak sa ich uplne uz nezbavis

5qo

no tak to som netvrdil ale urcite by som to vyskusal, ak sa trochu na to blizsie pozres zistis ze sa jedna o kyselinu lauronovu co ej vytazok z mlieka-nie len kokosoveho nachadza sa aj v ludskom mlieku a ako vies cicavce ked sa nekojia po porode tak velmi lahko zomieraju -napriklad aj na virusy-tak nieco na tom bude asi? k HIV lieky na hiv su velmi slabo ucine vela ludi umiera dost rychlo na aids a tieto lieky funguju na podobnom principe-zabranuju prieniku do dlasich buniek a reprodukcii. a ano su ludia co ziju 20 rokov po infikacii ale to ej skor pre dobru imunitu ako pre lieky, z toho vyplyva ze treba virus potlacat stale lebo je naivne myslet ze sa vynajde sposob ako znicit virus hiv v cloveku-ten sa vzdy niekde schova,a preco nebrat doplnky ktore zabranuju mnozeniu virusov napr som videl na niekolkych ludoch ako potlacili virusy gramom cecka kazdu hodinu. ja by som v prvrom rade bral kazdy den gramy cecka a nieco na biele krvinky keby som mal HIV a keby sa mi to zhorsilo tak by som uzival intravenozne cecko alebo este radsej ozon intravenozne.

lioness_01

cinni, ty si vážne myslíš, že RNG objavil liek na HIV pozitivitu ? šak nebuď naivná , preboha...

ak by to bol liek na HIV tak by sa ním asi liečilo, nie?

cinni

a preco nie? vy kokosove hlavy! ak je tam ucinna latka? ja som osobne par veci co radil vyskusala a bola som ohromena, som neverila ze dostat sa z nejakeho zdrav. problemu sa da aj s tak jednoduchym "liekom" a za tak lacno, pricom na lieky z lekarne som dala nekrestanske peniaze... dam vam priklad, helicobacter pylori liecia latkou, ktora sa nachadza v kostkach grepu, takze aha ho,...grepom sa da vyliecit helicobacter!!ty KOKSO!!!..tupci

5qo

no a kolko veci co pisal rng ste vyskusali ? urcite nic - zrejme zistit co je ucine a neucine uz ked si to precitate,a ked som si dal do vyhladavaca tvoj meno tak pozeram ze si tu nikomu neporadil este tak je smiesne sa snazit urazit niekoho kdo pomohol vela ludom. a podla tem ku ktormy sa vyjadrujes a pisania tipujem ze zrejme prechadzas pubertov,pekny den