HIV pozitívni

viktorinox

Marpha,nepanikar. Istotu,ze si sa nenakazila Ti da iba negativny vysledok testu. Testovanie robia v BA, BB, KE.Chod s kamoskou, alebo ak sa bojis prezradit okoliu svoj strach, kludne pojdem s Tebou.

RNG

Zaujimave je sledovat vytazok z brezovej kory Betulin(pentacyklicky polyfenol) ktoreho je vo vrchnej brezovej kore az 25%. Napriek uzasnym antiviralnym vlastnostiam je na internete len hromada vyskumu,(od 1985, ba i skorej) patentov ale vyrobky v Europe ci USA podivne chybaju. Jedini Rusi ponukaju betulinove preparaty ako lieciva, Cinania len na tony rovno z vyroby.

bylinkárka

Ja som tiež bola taká sprostá, keď som sa zaplietla tie s takým podobným chumajom, ako tu po niektorí opisujete.
Hiv je malá pravdepodobnosť nákazy, najviac rozšírená praj pohlavná choroba je chlamýdia trichomat., ktorú som dostala aj ja a začínam sa liečiť. Všetky tie ktoré máte neustále výtoky, dajte si urobiť vyšetrenia.

sophya

citala som si co ste pisali iba pre info ccc:pravdepodobnost nakazy virusom HIV,pri nechranenom pohlavnom styku je 1:200, nie nulova,,,ale najlepsie je ist s aotestovat jednoznacne...

igino

marpha tak chod darovat krv. pritom ti urobia aj testy na rozne ochorenia a samozrejme aj na HIV. je to velmi diskretne a jednoduche riesenie. ja som bol raz darovat krv a zrejme kvoli nejakej slabsej viroze alebo niecomu takemu mi vysli testy na HIV pozitivne aj ked som este panic a neberiem ani drogy ani nie som v inej rizikovej skupine. to ti len zoberu potom este raz krv na test a anonymne poslu do narodneho referencneho centra. tam sa uz caka na vysledky trochu dlhsie. ale ak mas uz testy pri darovani negativne a do par dni ti neprijde predvolanka na kontrolu tak mozes zas spokojne spavat :) a viem ake strasne je to ked premyslas ,, co ak to mam?,, sam som tym presiel. drzim palce a neboj sa.

ccc

marpha fakt sa netráp pravdepodobnosť nakazenia HIV pri jednom nechránenom styku sa blíži k nule.
daj si vyhľadanie týchto tém už sa tu o tom veľa písalo aj o pravdepodobnosti nakazenia tak si to nájdi,určite ťa to ukľudní.
ale je dobre ,že o tom rozmýšlaš,lebo som si istá,že už takúto chybu neurobíš,tak hlavu hore

soska

marpha,netrap sa uz tolko,hnacka a teplota v tom obdobi moze byt cisto len suhra okolnosti...mozno si nieco zjedla,alebo si mala nejaky virus,tie sa casto prejavuju prave hnackami...AIDS sa neprejavuje prave a len takto...pokoj a choď na tie testy,robia ich anonymne