Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Šialeny strach z vody

Príspevok v téme: Šialeny strach z vody
azazaza

ahojte pozajtra odchadzame na dovolenku a ja uz teraz zacinam citit ten strasny strach tak ako takmer kazdy rok.odjakziva mam neskutocny strach z mora/jazera (z bazena takmer vobec nie) a neviem ho prekonat.len pri pomysleni na to co sa skryva pod vodou ma zaboli cele telo. nikdy sa mi nic nestalo a napriek tomu sa moj strach neustale stupnuje. v mori/jazere jednoducho nedokazem plavat, mozem ist maximalne po clenky a iba potial kym vidim co je podomnou a predomnou. mam strasny strach aj zo zralokov (a celkovo zivocichov),aj ked viem ze je minimalna pravdepodobnost stretnut ich. ale vzdy ked sa ma rodicia snazili presvedcit a chvilu som plavala chytila som tak strasny strach a paniku,zacala som velmi plakat a neviem s tym nic urobit. chcela by som to velmi prekonat.zaujimave je,ze podmorsky zivot ma zaroven velmi fascinuje,chcela by som sa skusit potapat a neustale pozeram nejake dokumentarne filmy..no akonahle sa v tom ocitnem ja tak strach vitazi..

htherapy

Ahoj,

ako uz Emily napisala, mohla by ti pomoct regresna terapia na najdenie bloku z minulosti, ktory to sposobil. Pokial si z BA alebo okolia, ozvi sa mi na email.

ta3

aj ja mam z velkej vody taku istu fobiu, zijem na brehoch mora s prekrasnymi plazami, co by ini ludia dali za to, keby si mohli v mori zaplavat, ja byvam pri mori skoro 8 rokov a do mora som vosla iba raz, aj to iba po kolena, ja mam more velmi rada, jeho zvuky a vonu, ale len pokial stojim na brehu, mam aj inu fobiu a to vysok, nastastie s tymito dvomi fobiami viem spokojne zit, vysok sa vyhybam, co nie je problem a more si uzivam iba prechadzkami po plazi

sante.

Jediný účinný spôsob je ČELIŤ strachu. Mňa čaká čosi podobné zajtra mám strach a už teraz mi je zle :D Uvedom si, že celý podmorský svet pri brehu a aj ďalej sa ťa bojí a nemá o teba záujem! ;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.