Okuliare bez dioptrii

jedna

napriklad z aliexpresu, ebayu... maju ich tam mrte typov a za smiesne sumy... len musis trosku dlhsie cakat kym pridu....

Jefitto

S takymi okuliarmi zo seba spraviš akurat tak kkta... Je to zloba, zakázal by som to, najmä tie zváračské brýle, čo majú rámy hrubšie ako skla... ver mi

matthew

ja som si kupil taketo nedioptricke okuliare z Aliexpressu a som velmi spokojny, celkom mi to zmenilo imidz a ludia okolo vravia, ze mi to pasuje.. :)

peterjano

Hahaha tak nad tymto premyslam ja ja!! :D ale u "cinaka" by som teda nekupoval, predsalen ide o oci, aj ked s cistymi sklickami, mne najviac "imidzovky" pridu klasicke ray bany, kvoli nim sa stali okuliare take popularne:D

Andyčatko4

Imidžovky môžeš kúpiť v hocijakom stojane kde sú okuliare s čistými sklíčkami napríklad aj v číňaku. Ale ak chceš istotu že tvoje oči sa nepoškodia tak si zájdi do optiky a tam popýtaj okuliare, kde budú sklíčka bez dioptrií. Cena u optika bude ale samozrejme vyššia a ceny závisia od druhu rámu. Rámy na slovensku sú naozaj drahé takže neviem. Za čisté sklíčko by sa platiť nemalo alebo ak tak minimálna suma. :)