Radšej nech platím pokutu

Príspevok v téme: Radšej nech platím pokutu
biela mačka3

6. júna som bolo na sono prsníkov, našli mi dva fibrómy,z jedného, kde prístroj videl birads 4b mi vzali vzorku, po dvoch týždnoch som si bola pre výsledky, birads je nakoniec 3. Dnes som bola s výsledkom za lekárkou, hneď ma zjazdila, že som mala ísť za ňou hned toho 6. júna. Ja som sa jej snažila vysvetliť, že som si myslela, že k nej do ambulancie mám ísť, až keď budem mať výsledky vzorky, žiaľ, zvýšila som hlas, lebo jednoducho inak by som sa nedostala ku slovo. Ako ja uznávam, že mala aj pravdu, ale nemala na mňa ona ako prvá zvýšiť hlas. mala by dať trebárs zaplatiť pokutu za nedodržanie termínu, lebo viem, že niekde sa to tak robí,ale nie takto jednať. Ja neviem reagovať pokojne,m keď niekto ma nepustí k slovu. Teraz dúfam, že mi poradila dobrý postup, lebo v januári mám ísť znova na sono, nech sa ten podozrivý fibróm sleduje a z druhého, keď som sa pýtala, mi povedala, že vzorku brať netreba. Inak keď mi na sono nič nezistili, tak hneď som išla k nej do ambulancie s výsledkom, ale posledný raz som si naozaj myslela, že stačí až po tom, ako budem mať výsledok tej vzorky fibrómu.

biela mačka3

lenže prsia sú symbolom ženskosti...môj parnter je síce stokrát lepší ku mne ako ex, ale môžem si byť istá, že keby mi museli urobiť taký zákrok, tak by mu to nezačalo po čase prekážať? a nedá sa porovnať zub s inou časťou tela...

neskusena

to co si napisala prosim ta, to ako keby si povedala ze radsej zomries ako by ti mali trhat zub.
vsetko je nahraditelne, ludia prichadzaju o ovela horsie veci nez o prsniky.
clovek by si mal troska urcit priority v zivote, ale toto co si napisala je, ako by to napisala 15 rocna pubertacka, nie dospela zena.

Blondula

to,ze mas "40" neznamena,ze si "stara" babka :D este ti aj kompliment povedala :D teba trapi to,ze si na doktorku zvysila hlas ?? no je tam toho...nabuduce ked pojdes za nou sa ospravedlnis a hotovo...

biela mačka3

povedala lekárka, že fibrómy sa zvyknú robiť u mladých žien - aspoň to ma pobavilo, lebo ja už som v strednom veku - ten je od 35ky, alebo sa mýlim? ja má takmer 40, a vraj mladá.... :-)

neskusena

no ved klud, pojdes na dalsie sono, pojdes do ambulancie a hotovo.

radsej nic nepis a nevysvetluj, lebo ju z teba porazi, kedze nepochopi email, ak bude takto pisany.

biela mačka3

ako dobre, odborníčka to je, ale ja som prišla so srdcom v nohaviciach vypplašená a tiež teda nemusela zvýšiť hlas - fakt radšej tú pokutu...tak neviemm, mám po vychhladnutí jej napísať mail, kde to znova vysvetlím?