Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stojí a Stojí

Príspevok v téme: Stojí a Stojí
BAJONET

Zdravim Vas.Ako tak čítam všetky príspevky,vidím že ja mám úplne opačný problem ako večšina chlapov.Mám čo chvíla 27 rokov,partnerku s ktorou som necelých šest rokov a asi 4 roky mam problem z predčasnou erekciou!Skratka sa mi postaví aj ked mi dá priatelka len obyčajný bozk!Niekedy aj ked sa bavíme a smejeme sa a sme proste štastny(ja vidím že ona je štastna)tak aj vtedy sa mi postavi!!!!Ked tancujeme sladak a pritlači sa ku mne,hned je v pozore!!!!!Je to ako nočna mora!!!!Sex ešte ani len nezačne a uz je v pozore,ked mi to robi ustami,niekedy ani necitim ako ho (žalud)hladka jazyčkom(je dost necitlivý) Vie mi niekto pomôct v tomto smere?Dúfam že ano pretože ma to už ničí!!!!Dakujem

alfonz211

To je iba znak toho ze si zdravy a ze ta tvoja partnerka pritahuje. Problem nikdy nie je "predcasna erekcia" (s tymto pojmom som sa ani nestretol), problemom byva predcastna ejakulacia, ci mas ten problem, vies ty sam.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stojí a Stojí - Fórum - ZDRAVIE.sk