Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priatel mi odisiel na rok prec

Príspevok v téme: Priatel mi odisiel na rok prec
klaudiapn

Naozaj neviem co mam robit, priatel, sktorym sme vyse 3 rokov mi dneska odisiel na rok prec hrat hokej...A este aj do takej krajiny, ktora je neskutocne daleko a ja viem, ze je to hlupe ale uz dneska som zufala a smutna, cele dni placem a neviem si to bez neho predstavit...Boli sme spolu kazducky den a vsetko sme robili spolu a teraz pri kazdej cinnosti, pri kazdej veci si spomenem nanho, ze by mal byt pri mne , ale nie je...Snazim sa si vymysliet nejake cinnosti, aby som na to nemyslela ale na nic nemam naladu ani chut...Cely den sa len premaham aby som neplakala...Zazil to niekto z vas? ze vam na rok odisiel vas najmilovanejsi? ako sa stym vyrovnat? da sa to vobec? a myslite ze takyto vztah vydrzi?

Lulita

vydrz to, bude to narocna skuska, ale ak to ustojite, znamena, ze ste silni ludia a mate byt spolu, ja som odisla do zahranicia, bola som trochu ktarsie, ale posledne dni, som velmi tazko zvladala, plac bol na dennom poriadku a hoci som zarabala krasne, musela som sa vratit, tu som v chudobe, ale s laskou

MultiLevel

Tazke to budete mat obaja, mozno to on bude davat menej najavo.
Mala som kamaratku, ktora mala tiez priatela hokejistu a vztah takto na dialku prezivali 8 rokov!!! Spolu byvali len v lete na dlhsi cas, kedy mala ona viac volna, pretoze nemala skolu. Cely ten cas on posobil raz v CR, raz v Kanade. Posledny rok bol vo Francuzsku...cely ten cas to vydrzali, hoci to bolo tazke. Obaja sa vsak zavalili pracou, budovali si svoju karieru, boli denno denne v kontakte a vidali sa teda len v lete. Niekto by neveril, ze to vydrzi, ale vydrzalo a dnes su manzelia :)

klaudiapn

Dakujem moc za podporu !:) Dnes to je este len prvy den co odisiel ale ten pocit ze dalsich X mesiacov ho neuvidim je hrozny :/ o to horsi ze sme boli naozaj kazducky den spolu a spolu sme preberali kazducku malickost ci hlupost co sa nam stala... Mozno sa vam to bude zdat hlupe,ze tu tak zufalcim, kedze mam este len 21 rokov a mnohi si myslia, ze vztahy v takomto veku este nie su moc do buducnosti...a LAURORA DAKUJEM tiez velmi za podporu, dufam, ze aj nas vztah to prezije napriek tomu ze obaja mame len 21 rokov. Snazim sa byt pozitivna, a hladat v jeho odchode pozitivne stranky ako to ze to preveri nas vztah a kazdy znas zisti co vlastne chce. ked som sa snim lucila myslela som si ze to zvladnem naozaj, ale odkedy je prec , citim sa ako bez ducha, ako keby som proste stratila svoju veselu a optimisticku cast :( prejde to po case? dufam ze hej

laurora

Ahoj:) Dialka je len skuska, Vtedy sa ukaze ci dvaja maju byt spolu ci su obaja dost vyspely, rozumny a zodpovedny a ci je ten vztah dostatocne stabilny a pevny, aby vydrzal aj dialku. Ja som vo vztahu a bolo to 2 roky na dialku. Anglicko- Slovensko, priatel chodil domov kazde 3-4 mesiace, bolo to velmi tazke, hlavne ten prvy tyzden po tom co odisiel, tiez som bola v depke a preplakala cele dni...no po tydzni som si zvykla, lebo som nemala na vyber a skoncit som to nechcela. Priatel mi vravel, ze on by vydrzal aj keby to bola dialka Novy Zeland a Slovensko, lebo ked raz niekoho milujes, vydrzis to nejako. Rok nie je vela vobec. Ked ten vztah skonci, neskonci VOBEC kvoli dialke, ale kvoli tomu, ze nemate byt spolu, lebo ste neprekonali skusku lasky:) Ze jeden z vas az tak zrejme nemiluje- ten kto to skonci. Pevne verim, ze to obaja zvladnete a potom mate potencial aj na svadbu a spolocne prezity zivot, ak vas tato skuska nerozdeli. Drzim Vam velmi palce:) A kde je priatel? Kolko mate rokov? Vasa vyhoda je, ze mate pevny zaklad- 3 roky, moj priatel odisiel po necelom polroku vztahu a zvladli sme to:) Dolezite je, aby ste sa raz za par mesiacov stretli, tie stretnutia po takej dobe su krasne a romanticke inak:)

AfterEight

ja som sa osobne s tymto nestretla,ale co zazili moji priatelia,vacsinou takyto vztah nevydrzi. ale urcite su aj vynimky. ak by si mohla za nim aspon raz za par mesiacov prist,bolo by to super.ale hlavne musite udrziavat kontakt. ved existuje skype,fb,sms,atd :) ste spolu uz nejaky ten rok,tak si myslim,ze by to nezahodil len tak. ale hlavne je dolezita dovera a komunikacia. rok nie je ani malo,ale zase ani vela :)

o.m.g@♥♥♥♥♥

Ahoj nemam s tym skusenosti.Rok je dlha doba ale prajem ti aby ti to vydrzalo.Mozno prvy mesiac ti bude tazko ale potom to budes zvladat lepsie a ani sa nenazdas a tvoj priatel bude doma.Vela stastia:):):):)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.