Prvy a posledny sexualny partner - realita alebo podvod.

Príspevok v téme: Prvy a posledny sexualny partner - realita alebo podvod.
svieckovaaaa

Jednoducha otazka, poznate par, v ktorom ma aspon 1 partner maximalne 1 sexualneho partnera (tj. prvy a posledny) a su stale spolu?
Alebo naozaj plati, ze kazdemu zacne "svrbiet" a podvedie?

Moj nazor s prihliadnutim na styl pisania asi uz poznate.

Mna zaujima vas nazor a stastistiky.

Male upozornenie pre admina, ak toto zmazes, zmazem ja teba.

trubka

súhlasím v tomto s tebou, len sa mi pri tomto nechce veriť, že by chlapi mali nižšie skóre... blbý výskum bol :D

trubka

Vojtoo, no už si s tým neporadíme :) ja nie som v tom skóre... ale možno sa chlapi nepriznávajú :)
nechcela som tu odrovnávať cielene niektoré pohlavie :) aj keď v návale hormónov s tým nemám problém v niektoré dni :D

Vojtoo

trubka
ano, ale hlavne ze dnes maju zenske vyssie skore neviazanych sexualnych partnerov ako muzi ;)
tak niekde sudruh Boh tam u vas v raji spravil chybu.

trubka

doubledog - no keďže som žena, tak netuším, čo s ním spravila :)) nemám na to potrebné bunky, aby som na to prišla :DD
a možno ten jeden ROZUM rozdelil medzi všetky ostatné po troške... lebo každá robíme chyby a sprostosti :DD lenže na druhej strane treba začať chápať chlapov (ktorí si vybrali radšej cikanie), prečo sa vlastne takto správajú :))) lebo ADAM to PO.RAL!!!!!

doubledog

trubka
a co s nim teda Eva spravila?
musela ho dat niekomu inemu, kedze jej dnesne nasledovnicky ho nejak moc nepobrali.

0vecka

2 whiteamerica ak je to sofer ktori nikdy nesedel za volantom tak ano... ale ak je to sofer co ma najazdenych 20000 motohodin z dvoma nehodami tak mi to pride bezpecne :)

este nejaka otazka?

trubka

doubledog - v tom vtipe je to na začiatku: pre každého bol len jeden darček a Adam si vybral rýchlo to cikanie :)) čiže Eve ostal mozog :D o rozume tam nie je reč :D

doubledog

a podla mna sa ludia prilis upinaju na pocet, ale pritom podstatnejsia je kvalita.

muzi sa casto chvalia vysokym poctom, a pritom casto slo o jednorazovky, kedy sa uz ani zena, ani muz nemali chut ozvat a nieco dalej riesit (mozno kvoli tomu, ze ten sex realne nestal za to).

zeny sa zas casto chvalia nizkym poctom, pricom mozno ide len o to, ze sa zamotali s nejakym muzom a nevedia, ako z toho von.

tendencie svoje chyby prezentovat ako prednosti je nam vsetkych blizka :)