Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prvy a posledny sexualny partner - realita alebo podvod.

Príspevok v téme: Prvy a posledny sexualny partner - realita alebo podvod.
svieckovaaaa

Jednoducha otazka, poznate par, v ktorom ma aspon 1 partner maximalne 1 sexualneho partnera (tj. prvy a posledny) a su stale spolu?
Alebo naozaj plati, ze kazdemu zacne "svrbiet" a podvedie?

Moj nazor s prihliadnutim na styl pisania asi uz poznate.

Mna zaujima vas nazor a stastistiky.

Male upozornenie pre admina, ak toto zmazes, zmazem ja teba.

Fleur-de-lis

No kto zažil to druhé, už sám seba nepresvedčí, že tamto bolo super...
Kto to nezažil, bude veriť tomu, že ako mu je dobre ;)

Vojtoo

Fleur-de-lis

" a sami seba presvedčia, že to si užívajú naplno."

HA!!!

toto je hlaska tyzdna :D (a nie len preto ze je pondelok) :P

straaasne mi to pripomenulo "chlieb a hry.."

Fleur-de-lis

Záleží od toho kto ako chápe sex. Niekto mohol mať len jedného partnera, ale časom ho to už neuspokojovalo. Ale to nie je problém toho, že mal len jedného, ale jeho vlastného pohľadu na sex.
Ľudia, ktorí oddeľujú sex od skutočnej lásky, nikdy nezažijú, čo je to skutočné splynutie a nikdy nezažijú skutočný vrchol. Preto potrebujú stále niečo nové, buď partnera alebo spôsoby, lebo do toho potrebujú "zvonku" dodať dobrodružstvo, "zvonku" to potrebujú okoreniť.
Keď nejde len o telesné splynutie, ale predchádza tomu duševné splynutie, tak to sa nedá ani porovnať s pocitmi, ktoré má človek čo strieda partnerov, či sa do niekoho zaľúbi a hneď s ním spí.
Ale väčšina ľudí je príliš slepých na to, aby si to uvedomili, a tak budú musieť celý život "koreniť" zvonka, a sami seba presvedčia, že to si užívajú naplno. No skutočný vrchol nikdy nespoznajú.

trubka

JA :) som s manželom (vrátane chodenia) 15 rokov :) a dokonca bol môj prvý, teda zatiaľ aj posledný... a nemám v pláne ho podvádzať... on ma tiež nepodviedol, ale jeho prvá som nebola :)

MultiLevel

ale prosim vas....ti co to nikdy nezazili, ani nikdy nepochopia a zas naopak. Prirovnavat lasku dvoch ludi k neskusenemu soferovi vozidla je blbost. Niekto vystriedal viacero partnerov a nikdy nezazil co to vlastne je milovat a byt milovany. Niekto to vsetko nasiel v jednom partnerovi...Nech si kazdy robi a zije tak ako mu vyhovuje. Niekto prosto musi vystriedat vela partnerov aby vedel co chce. Niekto nie :-)

whiteamerica

Hoši a holky, mam na vas otazku.. (havne na ludi, ktori veria, ze neexistuje 1 partner na 1 zivot)

Pokial je riziko mat partnera ktory nikdy nemal partnera, je riziko nastupit do vozidla, ktore soferuje sofer, ktory nikdy nemal nehodu ?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prvy a posledny sexualny partner - realita alebo podvod. - Fórum - ZDRAVIE.sk