Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bikiny holenie..

brouklyn

prosím má tu niekto skusenosti s depiláciou v oblastí bikín? .. nedostane sa tam infekcia?.. pretože tie chlpky su dosť hlboko. A ešte ak by ste mi vedeli poradiť aku značku dopilačných páskov používate. :)

simi404

po holení použi zinkovú masť okolo 2e. v lekárni , dezinfikuje a hotový zázrak nájdi niečo na nete , naozaj pomáha ,,

Ivka23

Neviem čo konkretne myslíš ale na tie zapálené vyražky jednoznačne zabera mužský balzam po holení... možno to znie divne ale pomáha to... detsky puder som skušala a bola som vyhadzana ešte viac:/

P-girl

Najprv počkaj kým ti všetko zmizne ak je to možné. Ak nie tak aspon kým sa to ustáli. Mala som tiež tento problém a pokial to nenehas ukludnit a budes to dokola holit nikdy to nezmizne. Neviem či sa natieraš ale mne veľmi na toto pomohol krém. Obyčajný krem Nivea ktorým sa natrem po holení alebo detský púder. Najprv vyskúsaj asi ten puder.

Tin ka

Aj mne je to tak na okoli vidiet, moze to byt aj ziletkou a tak. Skus si to nastriekat niecim dezinfekcnim aby sa ti do toho nic nedostalo a stopy by mali zmiznut. Alebo to vyries ako ja, kup si epilator a v okoli si to vydepiluj alebo ako to povedat, take najlacnejsie stoja okolo 15e takzeo nieje take zle. Ale najlepsie bude ked pockas kym sa ti to strati tie stopy a potom chod na to. Vela stastia ;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bikiny holenie.. - Fórum - ZDRAVIE.sk