Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Samota bolí

Príspevok v téme: Samota bolí
Zdeptanyyyyy

Dvaja najlepší kamosi odišli do Švédska za prácou ja nie mám prácu. Frajerka do Kanady za segrou na1,5 mesiaca . A ja nemám s kým isť na pivo, bowling, bike atď Skusal som sám ale pri pohľade na veselé partie a páry to bolo len horšie A tak len práca a domov. Začínam nenávidieť tieto dlhé slnečné dni, keby aspoň lialo. Nechcem nadväzovať vzťahy tu len sa pytam ci je niekto natom podobne ako ja a jemu na p••u. Sorry za výraz.

Zdeptanyyy

Rastooo _ som dospelý chlap po 30 , takže rodičia ?? aujjjj _ to sa mám napchať na cudziu party ako nepozvaný? o.m.g.@ _ do fitka už nechodím pre problémy s ramenom. Ribentrop _ ja viem ale je to ako rana pod pas. Mám aj iných kamosov ale jeden sa nedávno stál otcom druhý zase sa odsťahoval na opačný koniec republiky. Je nas na planéte viac ako 7 miliárd a napriek tomu sa človek citi sám. Je to možné?

o.m.g@♥♥♥♥♥♥

Mozno by mal viac casu travit s rodinov alebo chodit do fitness a tam sa spriateli s chlapcami a potom uz to ide dalej.....:):):):):)

aujjj

tak chod na niake party a pozoznamuj sa s niekym :) vsak to nieje take tazke nadviazat kontakt a mat novych a novych kamaratov :) skus to

Rasťooo

Ale joj čo nemáš žiadnych iných kamaratov ? :) ...Ved šak tráv viacej čassu s rodičmi :) napríklad . A nemáš skype aby si zavolal kamaratom a frajerke ?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.