Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nuda

Príspevok v téme: Nuda
mnamka257

Cely rok sa tesim na prazdniny, toto su vlastne moje posledne a ked pridu, tak sa vacsinou nudim. Nikam nejdem a casto mam zlu naladu, pretoze mi to pride, ze vsetci niekam stale cestuju a maju krasne leto a ja sedim doma.
Pokial to tak mate niekto podobne, alebo len nemate co robit, tak napiste do tejto temy a mozme pokecat len tak o nicom. :)

ISO

Takéto pocity máme viacerí. Aj ked máme vlastné rodiny. Pravidelný stereotyp ma niekedy ubíja. Nie žeby som nebola rada s rodinou,ale človek potrebuje občas vypnúť a nájsť si čas aj pre seba. A ked ho mám, tak mi je niekedy že na prd. Nemám s kým tráviť čas, pokecať si, proste ta nuda, alebo neviem ako to nazvať..doslova ma premaha. Ale ty musiš ísť dalej a žiť, či sa ti to páči alebo nie. Zivot je už taký

mnamka257

dakujem za ochotu, ale viem, ze s tym musim spravit nieco sama, nejako sa rozhybat, niekam ist, preto som radu ani nechcela, len o niecom sa porozpravat len tak

mnamka257

ja viem ze by som mala, len to odkladam a to mi fakt vadi, ale potrebovala by som proste nieco, co mi zdvihne naladu, alebo na co sa budem mat v blizkej buducnosti tesit

mnamka257

do skoly sa moc netesim, ja som mala aj naprazdniny nejake plany, ale neviem sa do nich dotlacit, ked mam proste stale taku nanic naladu. ja nie som clovek, ktori ma vela kamosov, ako bavim sa s vela ludmi ale nie su to ludia s ktorymi by som niekam chodila. a kamosky, s ktorymi travim normalne cas su cele leto prec a samej sa mi nechce ist nikam a velmi a ni nemam kde, takze tak...

o.m.g@♥♥♥♥

A preco niekam nejdes.To je blbe sa nudit cez prazdniny a potom sa clovek tesi ze uz zacne skola...nemas doma ziadnu kamosku?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nuda - Fórum - ZDRAVIE.sk