Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co si mam pripravit jest, ak som cely den prec?

Príspevok v téme: Co si mam pripravit jest, ak som cely den prec?
marjorie

ahojte, je to mesiac, co chudnem, teda skor pravidelne jem a do toho sa hybem... lenze od septembra mi zacina dalsi semester a ja budem dochadzat, to znamena, ze od rana od piatej do vecera do osmej budem odcestovana 70 km a na stravovanie v univerz. jedalni nebude cas, kedze v case obeda prechadzam z fakulty na fakultu.. Potrebovala by som poradit, co s jedlom na cely den... pred par rokmi som takto dochadzala a skoncilo to tym, ze cez den som zjedla nejake dva - tri tousty, co som si pripravila doma a ked som vecer prisla unavena, vyjedla som chladnicku :( chcem sa tomu vyhnut, lebo za ten rok som vtedy pribrala neuveritelnych 10 kg... dakujem vam velmi pekne za vsetky tipy :)

lilyianka

ako ti radí winki, urob si nejaký šalát alebo obloženú bagetu ..... to ťa dosť nasýti a ešte kopec ovocia so sebou ....

winki

Inak ja by som uvítala, keby na školách zriadili nejakú kuchynku (najmä pre externistou). Nakoľko čaj a káva z automatu je ble....a taká mikrovlnka by sa šikla tiež. Môžem snívať :D

marjorie

to s tou polievkou je uplne super napad :D mozem na prednaskach chlipat :D no hej, budem musiet asi len salalatovat.. a dakujem :)

winki

Ja som si takto do školy nosila polievku v termoske :D a väčšinou som si robila domáce šaláty....kopec zeleniny, jogurt, syr, cottacheese, olivy, čo bolo dostupné v chladničke. A tiež som si nosila ošúpanú mrkvu, uhorku, rajčíny, jablká a to som chrúmala počas prestávok.
Dôležité je sa doma ráno najesť, potom vydržíš do obeda.
Poprípade, ak je viac času sme chodili na balené šaláty. Nič moc, ale veľa toho nenavyberáš.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co si mam pripravit jest, ak som cely den prec? - Fórum - ZDRAVIE.sk