Zväčšenie poprsia

Príspevok v téme: Zväčšenie poprsia
lili789456

Ahojte, mám 20 rokov a uvažujem o plastickej operácii pŕs - zväčšenie. Nosím veľkosť košíkov A niekedy B tak sa chcem opýtať, či to nebude vyzerať až veľmi neprirodzene keď si to dám urobiť vzhladom na to že mam veľmi malé prsia. Takisto či nemáte nejaká skúsenosti s plastickou chirurgiou NOVAMED v Banskej Bystrici. A môžte sa podeliť aj o svoje skúsenosti s týmto zlepšením. :) Veľmi sa na to teším, pretože k mojej postave mám prsia neprimerane malé. Som už rozhodnutá takže príspevky typu prirodzene prsia su krajšie nepotrebujem čítať. Moj nazor je že sú krajšie ak tam žena má aspoň niečo a nie je plochá ako ja...

0vecka

podla mna v pohode ak si das C a nie E alebo F... podla mna o cislo vecsie budu vzdy vyzerat prirodzene....

len mysli na to ze to budes uz nosit pravdepodobne cely zivot (koza sa ti za par rokov vytaha) tak hlavne nerozmyslaj nad tym tak ze zoberies tie najlacnejsie...

tralala123a

Ja to nechapem, ako môžu tvoje prsia B vyzerať vzhľadom k postave male? Ja mam A a to iba pri brani HAK, inak nosim velkost AA. .. zvysok postavy mam stihly, ale nie vychudnuty, a nepripada mi ze mam postacu nesumernu v tomto smere. .niake Ccka by podla mna na mne uz smiesne vyzerali. Neber to ako rypanie, len sa pytam :)