MATURA

dickie

nic sa neboj aj ja som bola vystresovana ale nakoniec som zistila ze maturita=formalita. uvidis ze ucitelia budu pomahat.mne to tiez vsetci hovorili ale neverila som.tymto si asi kazdy musi prejst,ale neboj sa to urcite zvladnes..

hmmmm

...a este nieco uzitocne....taky jeden stamprlik niecoho tvrdeho rano neuskodi....uzasne som sa uvolnil a celu maturu som bral s nadhladom,ale pozor bacha aby to neucitili profaci potom bude pruser :D

hmmmm

...a este nieco AJ sa ani neucte,to je total LAHKE...pozerajte AJ film,hrajte online AJ hry citajte si AJ knihy a netreba sa ucit...proste kto sa uci AJ je umna debil...:D a to som dostal asi najtazsiu otazku co tam bol>>Multikulturalna spolocnost a za 2 a nevidel som to nikdy :D

hmmmm

Jako tu riesite tu maturu ako keby to bolo nieco horozne.Ja som sa cele 4 roky neucil,bol som najvacsi flakac na svete aky len mohol byt:D...ty padom som sa zacal muset ucit mesiac dopredu aby som sa naucil vlastne tie 4 roky cele(10hodin denne) :D....kazdy den ale 3 redbully a ginko tabletky...a fical som jak drak...a zmaturoval som na same 2..takze cista pohoda a to som sa za 4 roky nepozeral ani raz do knizky,jako je pravda,ze som sa potom musel ucit viac ale za tie 4 roky flakania to stalo zato.Milujem tych trapakov co sa ucia kazdy den a starsne to prehanaju proste trapne.Inac teraz som na VS a budem ju koncit a flakac som bol jak nikdo a mozem si s kludnim svedomim povedat,ze tie 4 roky stali zato bez ucenia...

aaali

ale vsakl to je uplne v pohode ...ja nehovorim ze sa nebudem ucit vsak bozechran len potrebujem poradit nieco co ma fakt postavi na nohy a doda mi energie a chuti do ucenia ...myslim nieco povzbudive ...chapete o co vas tu prosim???pocula som ze hrozno a kava su ucinne tak co mam robit?

meno?

ked to uz budes mat za sebou, tak si uvedomis, ze to vlastne nebolo take tazke. ale najlepsie by bolo fakt otvorit knihu a ucit sa aspon nejake zakladne veci. aby si z kazdeho vedela aspon nieco. a ked nebudes vediet tak komisia ti urcite bude davat pomocne otazky, tak sa tolko neboj. a drzim palce ;-)

cmuk

Zalezi od toho, aky si typ cloveka, ked to vydrzis naucit sa len jednu temu a ist na maturity, tak mozes, ale ja keby tak idem tak by som bola taka vyklepana, ze neviem, ci by som to zvladla. Ale ked si taka ´´skolska pohodacka´´, tak mozes vyskusat, ze co to spravi neucit sa:))).