Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Spoločné bývanie s priatelom

Príspevok v téme: Spoločné bývanie s priatelom
lorinnes

Chcem sa vás spýtať na názor. Mám priatela asi 3 mesiace a so stretávaním to máme velmi problematické (dialka, spolubyvajuci, moji rodicia..viacere faktory) a on navrhol spoločné byvanie. Mám len 20 rokov a neviem či to je šťastné riešenie. Išli by ste do niečoho takého? Ja si sama nejako nejsom istá. Proste každý deň spolu, starať sa o tú domácnosť a ja niekedy mám take chvilky že sa potrebujem zavrieť niekde sama a mať pokoj. A to by asi velmi možné nebolo. išli by ste do niečoho takého? Za názory Ďakujem. Pomôže mi to

odpovedam

Ja som zacala s priatelom byvat po mesiaci a pol cca. A som velmi rada, ze sme si vyskusali suzitie v spolocnej domacnosti. Lepsie toho druheho spoznas a vies, ci od neho utekat alebo sa ho drzat. 20 rokov je dostatocny vek na to, aby si si hladala zivotneho partnera, nielen chlapca na chodenie na prechadzky. Ak si ista nie si, tak pockaj, ale pre mna osobne to bol napr. velmi uzitocny krok.

lilyianka

je to veľmi skoro, ísť v 20tke bývať spolu po troch mesiacoch a navyše ešte ako sama píšeš, že týmto krokom si nie si úplne istá ... ak by ste mali viac rokov ok, brala by som to ...ale toto nie ...ty sama už pochybuješ, niečo sa ti na tom nezdá a preto tento krok nerob ...môžete predsa spolu začať bývať neskôr, ale iste nei teraz .....

MultiLevel

po 3 mesiacoch by som byvat s priatelom urcite nesla :)
Neviem aku dialku mate medzi sebou, ale my sme sa na zaciatku vztahu s priatelom videli dvakrat do tyzdna, inak nas delilo od seba vyse 120 km a takto sme fungovali 3 roky. Samozrejme, ked som nemala skolu, boli sme spolu co najviac, tak isto aj v lete. Tu dialku a vsetky ostatne faktory prekusnite. Ale byvat po 3 mesiacoch chodenia, hmmmm...ja by som do toho nesla. To si rozhodnite vy, ci to uz chcete takto "posunut" :) Ja by som vam to odporucila az o taky rok :)

ta3

vidim, ze rozmyslas a ze nie si celkom naivna, tak si to len dobre rozmysli, ale ak Ti mozem poradit, radsej nech trojmesacny vztah krachne, ako si mas skomplikovat zivot, ved chlapcov je vela, naajdes si ineho, najma ma dost zarazilo, ze zacinaju vychadzat na povrch nejake veci z jeho minulosti, ved ako som napisala, vselico je este skryte, za tri mesiace chodenia cloveka nemozes poznat, bud opatrna

lorinnes

asi je to pravda...necitim to tak na 100%, vobec si neviem predstavit kam ho pošlem ked sa nahodou rozideme a poslednu dobu vychadzaju na povrch všelijake veci z jeho minulosti. Pre neho je to isto vyhodnejšie lebo byvat so spolubyvajucimi je fakt otrava, ale necitim sa na to...
čo sa tyka toho sexu, tak možno mesiac, ale nemám pocit, že by tu šlo len o sex
no citim sa teraz trochu bezvychodiskovo, lebo je možne, že ak to takto nevyriešime tak naš vztah krachne pre vzdialenost a aj blbu pracovnu dobu v oboch pracach, ale robiť niečo o čom nie som presvedčená a trochu ma to aj desí je asi hluposť

tessy00

aj podľa mňa je to skoro, spoločné bývanie je už vážny krok, o ktorom by si mala byť presvedčená a len sa na to len tešiť

dpk1

Ak by ste nahodou sli do toho, tak nech to ma aspon dve samostatne izby....spalna a obyvacka, nech vies mat svoj priestor, ak sa povadite, alebo ty sa chces ucit on pozerat tv a pod. Jedna izba = peklo ked ste este takyto neskuseni.

No a v 20 ist byvat po trojmesacnej znamosti je fakt skoro, ale ak ste mentalne vyspelejsi ako dvadsat, paradne ste si sadli uz za takto kratku dobu, tak preco nie. Ak ste este iba taky holubkovia, tak jednoducho daj na svoje pocity ktore prevazuju, preber si to aj z rozumoveho hladiska, a nenechaj sa do nicoho vtiahnut nasilu.

ta3

ani sa necudujem, ze mas pochybnosti, ved ho fakticky nepoznas, tri mesiace je velmi malo, aby si vedela priatela odhadnut a byt si ista Vasim vztahom, nehovorim, ze to tak musi byt, ale za tri mesiace sa clovek este nemoze naplno prejavit, moze este vselico skryvat, je to dost velke riziko zacat spolocne byvat po takom kratkom case, pravdae volba je na Tebe

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Spoločné bývanie s priatelom - Fórum - ZDRAVIE.sk