Dieťa a výlevy zlosti

Príspevok v téme: Dieťa a výlevy zlosti
winki

Ahojte, ako riešite, keď vaše dieťa dostane záchvat zlosti, hnevu, vzdoru? Malý má 4 roky a má takéto záchvaty. Nejdem to opisovať všetko, ale napr.: ide sa mu odmerať telota.....on chce schmatnúť teplomer a ten sa mu v zápetí zobere, aby ho nerozbil a on sa začne trieskať o zem a byť do hlavy a na hodinu je mimo, len vreští a vreští. Niečo chce a človek mu to podá on to hodí o zem, tak sa mu to zobere a on sa hádže o zem a len daj daj daj s vreskom, tak mu to človek dá a on to zas jebne o zem,,,,zobereme a odložíme a on hodinový vreskot,kde sa treska o zem.

Ako to riešite?

winki

hm....lenže on sa začne trieskať o zem, fakcať sa a trieskať si hlavu o stenu, nevšímavosťou si len ublíži.

A inak je to dieťa môjho priateľa, čiže nie moje, má určité vývojové chyby a hydrocefalus....ale aj tak toto nie je normálne.

otecko33

Ja som to riesil nevsimavostou - akonahle zacal revat tvaril som sa, ze nic nepocujem a povedal som mu, ze mi vadi hluk, ze ma bolia z toho uska a ked nieco chce, nech mi to povie normalne, lebo ho nepocujem. Tie lieky su inac dobra blbost na detsku pecen vo vyvoji - musis byt riadne zufala. Tipujem, ze maly bol obskakovany a noseny na rukach od malicka, ze? Toto som musel vysvetlit manzelke, ze nesmie a takisto spat s nami. Ja som toho nasho vycvicil tak, ze nereval, ani ked sa mu nieco vazne stalo. Raz spadol na bicykli, koza na kolene na franforce, ze mi bolo z toho zle a iba potichu vzlykal.