Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

RNG - jazvy

Príspevok v téme: RNG - jazvy
mango.tree

ahoj RNG, co si mozem aplikovat na minimalizaciu jazvy po znamienku? este som to neabsolvovala, ale mozno bude musiet ist prec, zatial sa len "pozoruje". ak by to odstranili a kym pridu vysledky z histoly, tak ked uz bude moct byt volne, zacala by som si tam natierat zmes cukru s kokosovym olejom (mimochodom, akeho cukru a v akom pomere k oleju?) ale neviem, ci to je vhodne, v pripade ze by tam bola nejaka neplecha, viem ze cukor je vyziva pre raka. vdaka za odpoved.
ps: znamienko je na tvari, takze preto chcem jazvu minimalizovat a odstranenie by prebiehalo na plastike ale aj tak

RNG

1.5 lyzice velmi jemneho praskoveho cukru, lyzica kokosoveho oleja(zohriat v teplej vode, aby bol tekuty ) a 5 kvapiek citricidalu, professional strength. Ja do toho davam aj par kvapiek jodovej tinktury.
Cukor jr v krvi vzdy, ale zialbohu je zle zasobovany do poranenej oblasti. Kokosovy olej tak isto vyzivuje a zaroven je protiplesnovy,protirakovinny, takze celkove je to vyziva a ochrana pre poskodenu(hnisavu, zapalenu) oblast.
Ja ako cukrovkar sa hojim mizerne, pre mna je to doslova zazrak, ked sa pod tym cukrom vyhojim za tyzden. Vdaka dr Julianovi Whittakerovi, ktory toto uviedol na hojenie cukrovkarskych/bercovych vredov a mne to pomaha na vsetky rany a zapaly. On daval len cisty cukor, ja som si to vylepsil o kokosak a citricidal, pripadne jod.
Inac to nie je nic noveho, len zabudnute casom, lebo uz v starom Egypte sa pouzival suchy medovy prasok do ran na zrychlenie hojenia.

Teraz nedavno som mal operaciu, 38 stychov, a hned ako mu vybrali kovove sponky som si na to dal tuto zmes aby sa to rychlo vyhojilo. Teda zvrchu, vnutri to pojde pomalsie, kedze som cukrovkar.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

RNG - jazvy - Fórum - ZDRAVIE.sk