Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Na palube lietadla letuška filmuje či fotí nenápadne?

Príspevok v téme: Na palube lietadla letuška filmuje či fotí nenápadne?
ajtasAHA

Asi ste si to viaceri všimli, ale myslím nie vačsina.Ked všetci si dosadali na svoje miesta a ešte sa zorientuvávaju v lietadle tesne po dosadení,prejde po chodbe letuška s niečim velmi malým v ruke ruku má zohnutú v lakti a akoby na všetky strany tou vecou držiacou v ruke neviem či filmuje,alebo fotí.Všimli ste si to aj ostatný????????? Asi je to pre bezpečnost,presnejšie ak by k niečomu došlo, podla toho zistia kto kde sedel.

Vracala som sa z dovolenky a všimla som si to aj po vzlietnutí zo Slovenska, že to letuška urobila, ale nikto sa tým nezapodieval, nikto ju nesledoval, lebo to je v momente ked už každý sedí, ale ešte sa nezahniezdil a nesleduje túto vec,ale medzi sebou sa rozprávaju pasažieri, prípadne tašky si odkladaju, čiže je to v momente tense po usadení, je to velmi nenápadne.Určite ste si to všimli viacerí.Filmuje alebo fotí???????Muselo sa to zaviest len nedávno, asi tri roky nie viac, predtým som si to nevšimla.

Prezývka55

Je to stlacacie pocitadlo ako bolo spomenute. Prvy krat lietadlom? :D
Inak a skenuju ta plnokrat na letisku ani o tom nevies, vsade su kamery. A tvoj pas maju v databaze oscanovany na co by ta este aj letuska fotila :D?. Jedine ze by si sa jej pacil.

gegew

ma to v ruke tak ako to ma, lebo to lepsie vyzera. keby to mala pri tom stehne tak si ludi amozu nahovrat ze oc za tajnu vec to tam skryva

0vecka

saq skuste si nabuduce zakryt ksicht a ze aci to bude riesit...podla mna je to blbost... ak by vas chceli fotit tak to mozu spravit pri nastupe do lietadla... popripade tam mozu mat kamery...

bezkošíka

prečo potom musi vecičku zvdvihnut do polohy akoby fotila, to by jej stačilo držat tu vec pri stehne a tak počítat, nie vo výške našej hlavy ked sedíme

gdjjd

:D jasne ze pocita, omg:D si si od nej mala tu vec vypytat a prezriet. jasne ze musi prejst az na koniec lietadla a skontrolovat ci tam nieje nejake decko alebo ci sa tam niekto neskryva atd

bezkošika

neverim že počitadlo to by jej stačilo počitat si v duchu a zdialky nemusela by ku každému až dozadu prejst, stopro foti alebo filmuje

karkulkaa

ach jaaj....ona nikoho nefilmuje ani nefotí....ona počíta osoby na palube s takou malou vecičkou, ktorú stláča pri každej osobe..také malé počítadlo ;)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Na palube lietadla letuška filmuje či fotí nenápadne? - Fórum - ZDRAVIE.sk