Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poranené dasno

Príspevok v téme: Poranené dasno
Retuska222

Ahojte,chcela by som sa poradit,co je dore na poranene dasno.zubarka mi robila zub a nejak sa mi tym zapalilo dasno/ten zub je mrtvy a ma ho liecit/ strasne to stipe uz druhy den,nemozem na tej strane ani jest.zubarka ma dovolenku tri tyzdne a k inej nepojdem kedze mam zo zubarov panicky strach a jedine k tejto mojej som ho ako takodstranila.vdaka!

Retuska222

napadlo mi ci by nebol dobry aj tea tree olejckek..nema s tym niekto skusenosti?cajoky a vyplachy nezaberaju:(

Retuska222

dakujem vam.corsodylom preplachujem 3x denne uz dva dni ale nejak nepomaha...taktiez klincekovym cajom.....zajtra skusim tu salviu a pripadne ostatne co najdem kedze v nedelu je bylinkaren zavreta,ale ked tak pojdem v pondelok.
okolie zuba je neskutocne podrazdene a stipe ma strasne,ani zakusnut nemozem :/ dufam ze toto pomoze,lebo asi osediviem z toho :(

orol

inak tam su velmi ucinne aj ine byliny

bud ich zapar alebo odvar

ako nechtik, rumancek, repík, yzop, kostihoj, baza, betonika, materina duska, podbel,plucnik, puskvorec

a mnoho dalsich

orol

prirodny ucinny prostriedok zadarmo

salvia lekarsku

salviu pokial chces pouzit ako kloktadlo a na dezinfekciu a vyliecenie ustnej dutiny, epitelu sliznic atd

nevarit...
len zaliat vriacou vodou a nechat po poklickou vyluhovat aj 30 minut

ebi77

ahoj, kúp si kvapky florsalmin, a si vyplachuj ústa s tým, teda roztokom, lebo tie kvapky sú veľmi koncentrované, skoršie sa ti zahojí rana okolo zuba

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poranené dasno - Fórum - ZDRAVIE.sk