Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vzorky kremov a make upov

Príspevok v téme: Vzorky kremov a make upov
zuzi74

Uz som vazne nasrata na funn parfumeriu. Vzdy ked tam pridem a pozadujem nejaku vzorku z make upu, tak nemaju. Ked som dnes poziadala o make up do teglika z dvoch odtienov, vraj mi mozu dat len jeden, lebo maju nejake normy. V druhej funn parfumerii nemali pre istotu teglik. Mne jednoducho nestaci natriet si na kusok tvare make up a rozhodnut sa na predajni. Okrem toho pri tom ich "vybornom" umelom svetle sa to ani neda. Potom som isla do lekarne, kde propagovali znacku bioderma. Chcela som vzorku kremu na suchu plet, ktoru som samozrejme nedostala, lebo nemali. O make upe ani nehovorim. Kde sa tie vzorky doparoma podeli?

Lulita

ano vlastnu, kupis v lekarni, ja zvazujem, lebo chcem lancome aj dior vyskusat a z tých vzorky v papieriku nemaju

zuzi74

tak to pocujem prvy raz, ze si mam doniest vlastnu nadobku...ale asi to tak naozaj zacnem robit

zrccgf: nesud ostatnych podla seba

Lulita

ja musim povedat, ze mna minule predavacka dost obskakovala, ale nie vtieravo, ale tak prijemne, fakt som tam bola dost dlho, vsetko mi poukazovala, bola mila, citila som sa dobre

Lulita

vacsinou je odpoved: vzorky teraz nemame ziadne, hm, ono su, len davno zhabane a doma u predavaciek :))

inakmat teglik, nie je ich povinnost, preco aj? ked nieco chces, dones si vlastu nadobku

zuzi74

presne tak Filipova, trafila si do cierneho...vacsinou sa stretavam prave vo funnke s neprijemnymi predavackami...ale nie vzdy, vcera som vynimocne natrafila aj na dve ochotne, len tie nestastne vzorky ma vzdy nasrdia. Aj som tej jednej povedala, ze ci si tie vzorky vzdy v tych parfumeriach rozoberu ked neostane na zakaznikov...len cusala. Do inych parfumerii zial nemam moznost velmi chodit, nakolko aj do funnky musim cestovat do vacsieho mesta a tam ine nie su. V lekarni ma uz ani neprevapuje, ze su bez vzoriek, ale myslela som, ze ked je predvadzacia akcia, tak snad pochodim. Ale coby...ak chces, kup si drahy krem, otestuj a pri troche stastia ho neslahnes do kosa.

aj.ja

samozrejme ja by som si tiez nejake nechala ale nie ze zhrabnem polovicu vzoriek a potom ked si niekto vypyta poviem ze nemam

simka111

ja tiež zhanam nejake vzorky, hlavne z kozmetiky Bioderma a la roche posay, pochodila som skoro cele mesto a našla som asi 2 lekárne kde mali vzorky, ale dali mi jednu dve..
poznam jednu lekáren o ktorej na 100 % viem že maju vzorky, tam som aj chodila vždy na vzorky, potom mamka, nakoniec som poslala brata a ten mi priniesol asi 10 vzoriek :D
ale ide o to aka lekárnička tam je, niektora da tých vzoriek viac bez toho aby som ju musela pytať ina na mna kuka čo by som viac chcela. hlavne že maju skrinku plnu vzoriek......

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vzorky kremov a make upov - Fórum - ZDRAVIE.sk