Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako si najst novych priatelov?

Príspevok v téme: Ako si najst novych priatelov?
[zruseny26]

Absolutne neviem ako a kde si hladat novych priatelov. Nakolko vsetci moji priatelia sa rozisli na vsetky strany, sli svojou cestou. Nemal som vela kamaratov a kamaratiek. Momentalne som zostal sam a ma to trapi pretoze po praci nemam co robit a cez vikend tiez. Mam 24 rokov a pocitujem ake tazke je si najst novych priatelov, skusam pokec, kolegov s prace ale to je tazke pretoze su o 15 rokov starsi odo mna. Tak rad by som mal priatelov s Presova a okolia, s ktorymi by som mohol niekam vypadnut. Zivot bez priatelov nieje zivotom.

Delete

Vzťahy a priateľstvá treba udržiavať, treba sa o ne starať a ak si to zanedbala tak je to len tvoj problém. No existuje plno zoznamiek na nete kde sa dá nájsť aj ten pomyselný priateľ.

evita67

mám problem si najst priatelky, hoci mam 45 rokov, v detstve soma mala vela priateliek ale sa porozchádzali do sveta....doteraz som sa venovala len detom a rodine, a teraz zistujem ze mi chýba kontakt s podobnými ženami. je to tazke , ked uz kazdy má svoj okruh znamych a neradi si pustaju medzi seba iných

Fleur-de-lis

No keď človek vyjde zo školy, a nemá šťastie na kolegov v práci, tak už mu ostáva jedine nájsť si aktivitu s ľuďmi. Teda ak nie si ten typ čo sa dá do reči s hocikým :)
Pozrieť si aké kurzy sú, či by ťa niečo bavilo, alebo či sa niekde hrávajú nejaké skup. športy kde sa dá zapojiť, ak si veriaci skúsiť spoločenstvá, tie majú kopu aktivít, kde sa dajú spoznať ľudia, v Prešove a Košiciach neni problém :)
Alebo aj cez net sa niekedy podarí.

brca

Ty si to sám komplikuješ hmm. Ak si chceš nájsť priateľov musíš byť viac otvorený. Vieš ide o to, že ty chceš priateľov, ostatní ich zrejme majú, takže nečakaj, že niekto, kto ich má príde za tebou. Ty ich musíš nájsť. Lenže to by si trošku musel zmeniť svoje aktivity alebo si nájsť aj nejaké iné, pri ktorých stretávaš ľudí.
Myslím,že si ten typ človeka, ktorý len tak za niekým nepríde a nepovie: ahoj čo tu robíš ?...alebo niečo také. Mysli na to, že budeš viac otvorený alebo na to, že priateľov chces a riaď sa tým. Rob to, čo by si predtým neurobil .D Ja viem, že sa to ľahko povie, ale keď niečo veľmi chceš tak to dokážeš :)

marrianus

Prekaza Ti, ze su starsi od Teba? Ved od nich mozes cerpat. Ide oto, ci vies, alebo skor ci chces snimi najst spolocnu rec. Myslim, ze Ti mozu ponuknut viac nez si myslis... ;)

[zruseny26]

cicvor vdaka za reakciu, len ja sa nenudim stale mam nejake aktivity len rad by som robil aj nieco ine a prostedie zmenit nemozem tak len klasika do prace a na byt :)

cicvor

1. Vyzen nudu zo svojho zivota. Ak sa nudis, je pravdepodobnost ze budes nudit aj svojich potencialnych kamosov.

2. Proste sa stretavaj s ludmi a nelamentuj nad tym, ze si sam. Neverim ze si nedokazes najst nejaky sposob/zamienky ako sa s niekym stretnut. Ak v tvojom okoli skutocne nikto vhodny nie je, zmen prostredie.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako si najst novych priatelov? - Fórum - ZDRAVIE.sk