Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aká veľkosť podprsenky?

Leiila4422

No tá kamoškyna podprsenka mi bola trocha len veľká.. Ona dodržiava celkom hygienu.. a fakt môžem dostať depresiu? potom budem sa musieť aj liečiť?? a nejaká vážna choroba sa dá dostať od toho???

Biela Kobra

Ovecka ma pravdu, ale zavisi to od velkosti kamoskinej oodprsenky ☺ ostatne mozne choroby zavisia od toho, aky je vztah kamosky k hygiene. S najvacsou pravdepodobnostou si nechytila nic, ale nabuduce si ruz, hreben a spodnu bielizen od nikoho nepoziciavaj.

Leiila4422

Ahojte, dala som si kamoškynu podprsenku a chcela by som sa spýtať či s toho môžem niečo dostať ako chorobu alebo niečo také.. ??? Ja viem že to nieje k tejto téme ale prosím Vás poraďte mi vo vpred ďakujem :)

susana2

Veľký výber podprseniek som našla tu, až do veľkosti 110 čo je slušný výber fashion-intimate.cz okrem toho stojí za to kontaktovať ich, majiteľka je veľmi ochotná a poskytne poradenstvo zadarmo, vidieť že vie o čom rozpráva. Určite to nie je vec, ktorá by sa mala podceniť.

Lola_257

MAM taky ist problem .. Na spravnej poddprsenke kalkulator mi pose 70A alebo 65b,65a ... daj si pravnapodprsenka.cz dolezite a kalkulator tam si daj miery cca ti to vypocita alr iba cca nie presne

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aká veľkosť podprsenky? - Fórum - ZDRAVIE.sk