Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nadrozmerný penis, problém?

Príspevok v téme: Nadrozmerný penis, problém?
Ivka8

Ahojte, potrebujem poradiť. Spoznala som jedného muža, ktorý mi veľmi imponuje, myslím, že si rozumieme a cítime sa spolu obojstranne príjemne. Po nejakom čase došlo medzi nami k intímnemu zblíženiu. Problém je v tom, že partner je rozmerovo nadpriemerný. stalo sa, že som začala krvácať a to dosť výrazne. Inak bolesť som cítila iba zo začiatku, ale potom to už bolo fajn, pričom sme vôbec nevedeli, že máme problém s mojim krvácaním, to sme zistili až keď sme odpočívali pri sebe ....
Na druhý deň som išla ku gynekológovi, ktorý mi dal užívať tabletky na stiahnutie krvných cievok a ďalšie na vkladanie na noc, aby som sa zahojila.....

Chcela by som vedieť, či niekto mal taký problém a ako ho riešil......
Nerada by som o partnera prišla iba preto, že nie som schopná s ním sexuálne existovať kvôli jeho veľkosti, respektíve skôr veľkej hrúbke penisu....

Čo máme robiť ???

Ivka8

Inak som rada, že priateľ napriek tomu, že je veľmi temperamentný - netlačí na pílu - a necháva na mne, kedy sa budem cítiť zdravotne v poriadku.
Už som bola aj na kontrole na gynde a je to OK...
Takže to skúsime znovu a dúfam, že to bude v poriadku....
Gély sme už nakúpili ))))))))

0vecka

2 Ivka8 jj to bolo rovnake ze sa do nej tazko dostavalo a ale potom to uz islo ... s tym lubrikantom hmm podla mna ak si vhka tak ho az tak netreba ale nezaskodi...

Ivka8

a je aj pravda, že sme boli dosť divokí, inak by sme sa sexuálne zhodli, len ten začiatok a to krvácanie ma vydesilo .......

Ešte vyskúšame ten lubrikant, aj gynekolog mi ho priam prikázal.... a asi sa aj krotiť, nedivočiť... lebo inak už neviem (((

Ivka8

lydia35 :
mňa len prekvapilo to krvácanie, veď ak by bola bolesť, to chápem, ale krvácanie? A to som bola v júni na komplexnej preventívnej prehliadke na gynde (a u nás sa robí poctivo, prehliadka, vnútorné sono, vyšetrenie pohmatom, odber vzorky na histológiu, prehliadka prsníkov...) a to som bola 100% v poriadku....
A po styku som začala krvácať .... vystrašilo ma to. Ale gynekolog povedal, že to mi tam prakli nejaké cievky....
Ešte si hovorím, že som cca jeden rok nežila intímne (bola som bez partnera), tak možno som nejak ostala nepružná ???

lydia35

Chapem, a ak ide len do tristvrte, alebo len do polovice (nieco medzi), tak sa to da, alebo je to taktiez neznesitelne ?
Mam podobny problem, lenze riesenie som este nenasla, no mam trochu aj stastie, ze nie je az tak obdareny.
My to riesime tak, ze sa snazime vyberat polohy, kde mozem regulovat ja, ale nie vzdy sa udrzime a potom no ved vies.

Ivka8

Cindy 35:

ale u partnera v stave úplného kľudu (v chladnej vode)to nie je zase taký obor ako pri vzrušení ....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nadrozmerný penis, problém? - Fórum - ZDRAVIE.sk