Nadrozmerný penis, problém?

Príspevok v téme: Nadrozmerný penis, problém?
Ivka8

Ahojte, potrebujem poradiť. Spoznala som jedného muža, ktorý mi veľmi imponuje, myslím, že si rozumieme a cítime sa spolu obojstranne príjemne. Po nejakom čase došlo medzi nami k intímnemu zblíženiu. Problém je v tom, že partner je rozmerovo nadpriemerný. stalo sa, že som začala krvácať a to dosť výrazne. Inak bolesť som cítila iba zo začiatku, ale potom to už bolo fajn, pričom sme vôbec nevedeli, že máme problém s mojim krvácaním, to sme zistili až keď sme odpočívali pri sebe ....
Na druhý deň som išla ku gynekológovi, ktorý mi dal užívať tabletky na stiahnutie krvných cievok a ďalšie na vkladanie na noc, aby som sa zahojila.....

Chcela by som vedieť, či niekto mal taký problém a ako ho riešil......
Nerada by som o partnera prišla iba preto, že nie som schopná s ním sexuálne existovať kvôli jeho veľkosti, respektíve skôr veľkej hrúbke penisu....

Čo máme robiť ???

Cindy 35

neboj sa, zvyknes si. vsak fyziologicky je to tak prisposobene aby tade presla detska hlavicka, coze je to penis oproti tomu :-):-)

a to je vacsi penis ako Tvoje predlaktie

Ivka8

Blondula
- ja som si tiež myslela, že čím hrubší penis, tým lepšie.... Lebo som dosť mala pocit, že by som potrebovala väčší a hrubší penis (a aj my to predchádzajäci partneri povedali, že mi nestačia), a teraz, keď sa to stalo skutočnosťou a mohla by som byť rada, že sa objavil muž, ktorý ho má - tak sa bojím, že si ho nebudem môcť užiť (((
Je pravda, že po rozchode s posledným priateľom som už skoro rok s nikým sexuálne nežila - že by som stratila pružnosť pošvy ???

Ivka8

je pravda, že ma napadlo dať si chirurgicky rozšíriť vchod do pošvy, ale tiež som si uvedomila, že aj by sme sa náhodou rozišli (nič nie je so zárukou "na večné časy") tak potom by som zase bola pre ďalšieho partnera zase naopak priširoká.....
Skúsime asi poriadne veľa toho lubrikantu, hoci ja som bola poriadne zvlhčená - problém mám asi iba pri vstupe, tam som pre neho priúzka....
Len sa bojím, aby tento problém nebol príčinou jeho ochladnutia, lebo mi povedal, že mi nechce ubližovať... A môže sa stať, že ho pre tento dôvod už nebudem sexuálne priťahovať (((((

agnes998

Pouzivaj vela lubrikantu a pouzivajte len niektore polohy, napr. zozadu, sami si musite najst tie spravne. A on nech to nerobi moc divoko ale pomaly a jemne. O nejakej operacii ani nerozmyslaj, to je strasna kravina, spali ste spolu raz a uz sa chces nechat rozsirovat? Skor ci neskor vam moze vztah skoncit a pre normalne vybavenych muzov teda prakticky skoro pre vsetkych by si bola uz prilis vytahana, nebol by to dobry sexualny zazitok ani pre muza ani pre teba!

lu

myslim si, ze casom to uz bude ok..aj ja som mala chlapa s vecsim penisom a bolelo to na prvy a aj druhy krat, ale potom to bolo ok....mala lu si na to zvykla ehhehe...ahoj

ta3

Ivka
posva je elasticka, mala by sa prisposobit aj vacsej hrubke penisu, skor uvazujem, ze si asi nebola dostatocne vlhka a preto tie problemy, skuste kvalitnejsiu predohru alebo zo zaciatku pouzit lubrikant, po nejakom case by sa posva mala lepsie prisposobit, myslim, ze existuje chirurgicke rozsirenie posvy, ale to by som Ti neradila, keby ste boli manzelia, ze je velky predpoklad, ze spolu zostanete, mozno, ale spolu len chodite a ak sa nahodou rozidete, potom by si zas mala problem, ze pre priemernu hrubku penisu bude Tvoja posva ase prisiroka, co moze viest k abstinencii Tvojich orgazmov

Blondula

ked zacnete pravidelne sexualne zit,tak si na to zvyknes.trosku ti zavidim,lebo ja si nepotrpim na velkost,ale na hrubku penisu :P moc sa "neblaznite",ono to bude super :D