bozkavanie

Príspevok v téme: bozkavanie
totka

myslite si, ze bozkavanie hovori co-to o temperamente dotycneho? mam teraz zacinajuci vztah, ale partner mi dost nesadol prave v bozkavani, neviem, ako to bude v ostatnych veciach, ale nechcem ho nutit, aby sa bozkaval inak ako to on ma rad, takze premyslam, ze este skor ako by nejaky ten vaznejsi vztah mohol zacat tak to ukoncim.. stalo sa niekomu nieco podobne a ako by ste reagovali vy??

aja25

No ked ma bolia zuby ....to je to skoro...a to uz tu davno nebolo a kedze chodim teraz pravidelne pozerat na svojho zubara tak dufam ze ani nebude...:-)

slusny_muz

priznam sa ze nemam odhad este som nevaril halusky...ale snad neurobim toho ako pre regiment..a ty sa ako mas??

aja25

kvoli tej bryndzi...tak ich hlavne nerob vela .Bryndza je tazka na travenie aby si ich potom nejedol som dva dni...:-)

slusny_muz

no je take nejake cesto na halusky...nechce sa mi tam haldat vselaike druhy muk....takto zoberiem cerstvu brindzu a halsuky spravim z prasku....:-)))) ja viem ze niesu ako od maminky ale pre nich budu ok...aj tak to jest asi nebudu...

slusny_muz

Nebude na kamen kedze ju urobim priamo tam, zoberiem listkove cesto, mak, visne...a bryndzu a halasky v prasku :-))))