Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Páčim sa mu, ale neopíše mi ..čo to ma znamenať?

Príspevok v téme: Páčim sa mu, ale neopíše mi ..čo to ma znamenať?
nešťastná111

ahojte, mam taký problém s jedným chlapcom...tento chalan po mne velmi túzil, velmi ma chcel od prvého momentu ako ma spoznal, vela sme si spolu písali, volali niekolko hodín denne...
Par krat sme boli spolu vonku, vsetko bolo krásne...stale mi vypisoval ako velmi sa mu pacim, ako velmi ma lubi, miluje, ze som skvelá, uzasná, ze ma uz nikomu nedá, ze srdiecko patrí len mne....

tato krásna rozprávka trvala len par tyzdnov a potom prisiel necakaný skrat...naraz vsetko len tak skoncilo BEZ VYSVETLENIA...

Po mesiaci sa mi ozval znova, pisali sme si 2 dni, znova mi napisal ze ma lubi...potom sa zase neozval 2 tyzdne..a ked sa znova ozval zase mi pisal ze ma lubi..

Ja ho velmi lubim a preto ma to velmi trapi ako sa ku mne sprava :( Mne to pripadá ako keby som bola jeho hracka, (hrám sa s tebou len ked mam naladu)..ako ja nechápem co si mam o tomto mysliet...velmi ma to raní, ked vidím ze je prihlaseny ale nevie odpísat :(

Co mam robit? Asi mi budete radit aby som na neho zabudla, ale to sa nedá uz sa snazím niekolko mesiacov,ale nejde to velmi ho milujem a ten pohlad do jeho ocí mi to len potvrdí

Ja mam 20, on 19

Dakujem ;)

lilyianka

si len jeho chvíľková zábava, ak nemá čas iná, tak ľúbi teba, a blabla ..všetko sú to však len kecy..keby s tebou chcel byť, píše ti stále, chodíte spolu von a nie, že tresk, ozve sa a potom 2 týždne nič ..sama vieš, že by si sa s ním len trápila, tak ho vymaž zo svojho života a zabudni na neho ..

lorinnes

Vyzeráš byť rozumná a inteligentná a určite máš na viac. Je to dilinko 19-ročný, ktorý ani sám nevie čo chce. Zahráva sa s tebou a verím, že sa mu to raz jedného pekného dňa všetko vráti, ale to už ty budeš s niekým iným. V každom prípade, aj ked láska nepozná vekové rozdiely, nájdi si niekoho staršieho a vyspelejšieho. Ja som tiež skúšala s mladšími (aj ja mám 20) a vždy to je lepšie so starším, kedže chlapci su trochu niekde inde ked majú 19.
Si mladá, zaľúbiš sa znovu, ale nedaj na sebe poznať, že ťa to raní..nech si ten chudák nenamýšla...budem držať palce :)

agnes998

Robis chybu ze sa na neho tak upinas pritom on sa s tebou len zahrava. Nelubi ta, klame, alebo chces tvrdit ze takto sa sprava zalubeny clovek? Zablokuj ho a zabudni na neho, s nim ta nic dobre necaka. A mozes byt Rada, ze sa jeho Charakter prejavil skor, ako ste si spolu zacali vztah, ked mas rozum, ani ziaden zacinat nebudes.

Tamaraa M

nešťastná - si ešte dosť mladá nato, aby si bola nešťastná z lásky. Čím skôr nanho zabudneš, tým lepšie pre teba. Takých vtáčikov tu lieta dosť.
Si zaľubená, preto máš ten pocit, že ťa chce...no v skutočnosti, ako ti tu bolo napisané, iba sa z tebou zahráva. Keby ťa skutočne miloval,správal by sa inak. A trápiť sa preto nema význam.,,popremýšľaj.

kafe

slová, slová, slová. Dievča, nauč sa brať internet a všetko čo tam niekto napíše s väčšou rezervou. Proste sú to keci, ktoré chlapec napíše hocikedy a hocikomu. V realite sa veľmi neprejavil, vaše spoznávanie neprešlo do stretávania, stále ostalo na úrovni vypisovania hovadín (ktorým si žiaľ uverila). Zobuď sa, ten chalan po tebe vôbec netúži, vôbec mu nechýbaš, len sa s tebou hrá.
Vymaž si ho z priateľov a zablokuj správy od neho. Alebo ho nechaj nech sa hrá, no teba to bude iba bolieť, nič viac z toho nebude.

ta3

pravdepodobne uz nie si jediny objekt jeho zaujmu, ked je on-line a neozve sa Ti, to znamena len jedno, ze komunikuje s inou, akokolvek to boli, maj svoju hrdost a zabudni na neho, nehovorim, ze ked je o rok mladsi, ze to je dovod, ale chlapci mentalne dozrievaju ovela pozdejsie ako dievcata, je to este velky pubertak nepripraveny na vaznejsi vztah, este ho bavi balamutit dievcata

M8cr6

vymaž ho zo života. pošli ho niekam. toto chceš zažívať? rob svoje zaluby naplno, svoju pracu na 100% zlepši si vykon vo všetkom, tak sa z toho dostaneš a nejaký pako ťa už na dno nedostane. vela šťastia

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Páčim sa mu, ale neopíše mi ..čo to ma znamenať? - Fórum - ZDRAVIE.sk