Znížená činnosť štítnej žľazy

Príspevok v téme: Znížená činnosť štítnej žľazy
jana12_3

Ahojte doktorka mi pred dvoma týždňami povedala, že mám zníženú činnosť štítnej žľazy o 3% a že štítnu žľazu mám zväčšenú o 2mm. Predpísala mi KELP ktorý mi dnes prišiel. Zľakla som sa toho čo mi povedala pretože ludia čo majú zníženú činnosť priberajú a tí ktorý majú zvýšenú zas chudnú. Ale ona ma dnes ubezpečila, že ked budem tento prípravok užívať po dvoch týžňoch budem cítiť že som schudla, ževraj to vlastne nebudem chudnúť iba sa mi už voda nebude v tele zdržiavať a nebudem sa cítiť väčšia. Potom čo užívajú ľudia ktorý majú zvýšenú činnosť? Myslíte že je to pravda? Ja som pred polrokom schudla 8kg a tešila som sa z toho a teraz ked mi to povedala som si myslela že ma asi...nemám postavu ako modelka a ani niesom tučná som tak akurát len sa bojím že priberiem. Ale ako mi povedala, že ak ho budem užívať budem mať pociť že schudnem lebo voda zo mňa zlezie tak som mala hned lepšiu náladu...len či to bude tak :/ máte s tým niekto skúsenosť? :)

thrueshit

takže je to téma zase o mne a pretante mi čítat smsky že kyslá kapusta mám ju rada na pripravu koložvárskej kapusty, nie preto ež sa chudne znej, vypadnite z mojho života.neviem čo sposobilo takuto silnu zmenu u mna možno šitna žlaza este neviem lebo určite viem že netrpím žiadnou poruchou potravy ledva niečo zjem,prišlo to potom čo som dlho necitila sytost jedlo v žaludku potom čo mi mozog ochorel