Chlapec z dovolenky

Príspevok v téme: Chlapec z dovolenky
mishel_

Ja to mám dosť komplikované a môj príbeh je krátky ale dosť zaujímavy . Mám 16 rokov a začala som chodiť na Birmovku, z tamať sme sa spoločne aj z ostatnými vidali na výlet,myslela som si že tento výlet nebude moc zaujímavy a budem sa tam nudiť tak som si z toho nerobila veľku hlavu.Ale keď som zistila aky pekný chlapec ide s nami tak som si povedala že len predsa to bude zaujímave a ano bolo. bola to najlepšia dovolenka z partiou .. a ja ? UPLNE som sa do neho zabuchla .. bolo aj par pus .. zabavali sa smialy uživali si . Ale potom som zistila že ten chlapec je zadany a je to v podstate .. sorry za zle slovo . k*rvoš. Ale ja na neho stale myslim a v podstate je mi jedno kto je .. proste je to krásny chalan a žiadnu chybu nevidim na ňom nevidim .. poradte čo mám robiť, :/ Ďakujem

mishel_

Tak podľa toho čo tu čítam usudzujem že na neho budem musieť naozaj zabudnuť .. hmm ale blbe je na tom to že bývame od seba take 2 km. . čiže

jajejo

Co najskor sa s nim vyspi, cim skor ptehotnies, tym skor si ho ziskas na cely zivot! Ved pises o birmovke a pan farar mu nedovoli uz potom ustupit.

lilyianka

nič, pustiť ho z hlavy, za prvé je zadaný, za druhé nemal problém sa s tebou bozkávať aj keď niekoho má a za tretie .. no ku.evník môže byť ..ale vieš, jedna babka povedala ..to nie je isté .... chcela by si takého chalana, ktorému by si nemohla veriť? veď možno na budúcom výlete bude mať ďalšiu obeť ....