Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kompletná sada na gélové nechty

Príspevok v téme: Kompletná sada na gélové nechty
K.nika.142

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať kde mozem predať kompletnú sadu na gelové nechty. Chodím na nechty uz 5 rokov, tak som si povedala ze si začnem robiť nechty sama. Nakúpia som si všetko potrebné (aj nepotrebné) no po dvoch razoch ma to prešlo a vrátila som sa naspäť ku svojej nechtárke. Teraz neviem čo mám s tým všetkým robit a rada by som to predala niekomu kto chce začať. Gély su otvorené,no neni z toho skoro nič minuté. Celá sada je veľmi kvalitná, objednávala som si veci z rôznych stránok ,také ktoré sa mi zdali najlepšie. Samozrejme predaj by bol za polovičnú alebo symbolickú cenu. Ak viete o niekom kto si chce kúpiť komplet všetko na nechty a nechce zato utratiť veľa peňazí ,padol by vhod:) Ďakujem

o.m.g♥♥♥

Velmi pekne nechty robia polacki ja si davam robit nechty tam no ja asi by som ai to asi nekupila mna by to nebavilo ale kto ma fantaziu a je zrucny preco nie:)

Nika_142

Za vsetko som celkovo zaplatila okolo 350 eruo takze by som to cele dala za 150. Je to zabalene v prenosnom kufriku s lampou, s bruskou na nechty so vsetkymi gelmi, pilnikmi proste so vsetkym.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kompletná sada na gélové nechty - Fórum - ZDRAVIE.sk