Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia

Kvety zla

Vreyu som menila lebo sa nesmie uzivat dlhsie ako rok, po tom ako som sa vratila ku HAK po pauze som chcela inu vyskusat (lebo ta druha bola taka... nesedela mi az tak ako som chcela), tretia mi vobec nesadla ale stvrta bola super.
Teraz mam ale medene teliesko lebo som premyslala ze asi som uz mala hormonov dost (mala som problem s eroziou krcka maternice) cize som vysadila uplne.

Kvety zla

jgdff, tak si mala smolu. ale nemozes hovorit ze aj jej sa to stane urcite. niektore zeny nemaju problem. niektore maju. tak to uved ako svoj vlastny pribeh a nie: "po vysadeni sa ti akne vrati..." ako to ty vies? mas vestecku gulu?

Kvety zla

Najprv som mala Vreyu, potom Yasmin tusim (lebo Vreya sa nesmie brat tak dlho), potom som nebrala asi pol roka nic lebo som sa rozisla s priatelom a myslela som ze uz nebudem potrebovat :) potom som brala Microgynon? A Novynette asi ako posledny? (Uz nepamatam a oni sa tu inac volaju cize... cize hej :D). Ale je uplne jedno aku HAK beries, to co sadne jednemu nemusi druhemu cize musis sama vyskusat ktora je ti najlepsia.

jgdff

o plet sa mozes starat ako chces , ale hak meni hormonal. rovnovahu co sposobuje akne a to ziadnymi pripravkami nezmenis. este som zabudla dodat ze po vysadeni som menzes mala tak raz za 6-7 tyzdnov

jgdff

uzivala aom hak asi 3 roky po vysadeni sa mi nehorazne zhorsila plet, pribrala som pocas uzivania a po vysadeni asi 7 kg, prisla som o polku vlasov asi, plus celulitida. atd.

Kvety zla

no tak prrr. jgdff predpokladam nikdy neuzival/a antikoncepciu a vie o nej kulovy.
ja som HAK brala (skoro styri roky, s prestavkou). Pocas brania sa mi zlepsila plet, zvacsili sa mi prsia (a zvacsili sa mi nie z toho ze by som pribrala - boli jednoducho zvacsene, naliate). Prvy krat som trochu pribrala (asi 3 kila?), druhy krat ani velmi nie.
Po vysadeni samozrejme trochu zhorsena plet, ale nic extra, ked sa o plet normalne staras tak problem mat nebudes.

jgdff

no po vysadeni sa ti akne vrati vo velmi zlej forme, nastane vypadavanie vlasov, enormne mastenie pleti a vlasov, priberanie pocas uzivania a mozno aj po vysadeni, celulitida. atd. z hak prsia nerastu, z hak zeny priberaju a preto sa niektorym zvacsia prsia.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antikoncepcia - Fórum - ZDRAVIE.sk