Napísali by ste?

Leela333

Prečo nie? Ak ste sa dohodli byť kamaráti. Ak ste 4 mesiace po rozchode, ešte stále k sebe zrejme niečo cítite, takže pozor na to, čo jej napíšeš, ale nevidím dôvod, prečo jej nepísať vôbec. Bola súčasťou tvojho života, neviem prečo sa zaujímaš o nejakú hrdosť, čo máš 15 rokov?

task

Ďakujem všetkým za vyjadrené názory.
Rozhodol som sa, že písať nebudem. Skončilo to a v tej rovine to aj zostane. Nech si myslí o mne čo chce, aj keď ten vzťah bol dlhoročný. Prečo byť stále ten hlupák... Zrejme nedokážem mať skvelý vzťah s ex. Možno neskôr pokecáme:)

daina

a ospravedlňujem sa, že som na tvoj príspevok reagovala, aj keď ťa zaujímal názor pánov ;) ale vidím, prevládajúce mužské názory o domýšľavých ženách, bolo potrebné vyvrátiť ;) predsa len, niekedy je "všetko najlepšie" naozaj len "všetko najlepšie" a nič viac... a nezáleží čo si druhá strana myslí, hľadá a ako si to vysvetľuje... dôležité je mať ujasnené ako to cítim ja... tak na to nezabúdaj...

daina

pozri, ak jej chceš napísať - napíš jej... ak nechceš - nepíš... nerieš ako by to urobili iní, každý z nás je iný, každý máme inú skúsenosť s bývalými, inak sme sa rozchádzali, jedni boli opustení, druhí opustili... mňa môj ex nechal 4krát... a dnes - napíšem mu k narodeninám, meninám, k Veľkej noci a on mne tiež - napíše, zavolá, podporí počas štátnic, prinesie darček... napíšem mu o deviatej večer, že mám chuť na kávu a ide so mnou... a potom na prechádzku... dokonca si dáme aj pusu na pery, ale je to len preto, že to obaja zvládneme, dokážeme spolu vychádzať a stretávať sa... slušne, bez riešenia minulosti, ako kamaráti. a nevadí mi to... necítim sa ani menej hrdá, keď s ním komunikujem, stretávam, proste to tak malo byť. niekam ma to posunulo, v živote som inde, stretávam sa s inými mužmi, rozvíjam iné vzťahy a v bývalom mám kamaráta... nerobí mi problém rozobrať s nim, trebárs "poopičné stavy" po party... ale to sme my, preniesli sme sa cez rozchody, máme to vyjasnené - spolu aj pred sebou samými a preto si dokážeme napísať sms o hocičom a neriešime na fórach či napísať alebo nenapísať jedno obyčajné "všetko najlepšie"...
5 rokov nie je málo na to, aby si po tom všetkom vedel, či niekomu chceš zaželať "všetko najlepšie" - je to len 15 písmen a jedna medzera... nič viac, len blahoželanie... a je iba na tebe, aby si vedel, či za tými slovami vidíš aj niečo viac... ak áno, asi s rozchodom vyrovnaný nie si a trebalo by si založiť novú tému na fóre... my však nevieme, či je "všetko najlepšie" pre tvoju bývalú od teba len 15písmen a medzera alebo niečo navyše a asi ti preto dobre neporadíme...

torrent

Ja som sa rozišiel s babou, rozchod bol tiež pokojný a kľudný.
Ona mala po rozchode narodky prvá (asi o 4 mesiace) napísal som jej. Nijako extra zvlášť dlhú, takú normálnu, akú píšem aj kamarátom.
Keď som mal narodky ja, napísala mi a skutočne veľmi peknú, až som sa čudoval. Ale nedomýšlam si nič a takisto ani ona. Vieme, že by to medzi nami nefungovalo a nechali sme to tak. Záleží fakt na vzťahu...

0vecka

2 Vojtoo zenske nemaju u prdele a po 5tich rokoch uz uplne nie. Ale je podla mna pravda ze ak bude vyzerat ze je uz uplne ok tak ju to nasere alebo zosmutni.

Ja si myslim ze ak "nechces otvarat komunikacne okno" tak asi niesi celkom za vodou a preto by som sa na tvojom mieste neozyval. Vies ake to bude nie? ak neodpise tak ta bude srat ze ti nestoji ani za to aby sa ti ozvala a ak sa ozves tak to vzbudi v tebe zvedavost ze co asi robi.

MultiLevel

Vojto, no co ty vies...mozno je to druha zena po mne, co by po rozchode ocakavala hoci co ine, len nie sms od dakeho byvaleho...Mozno si ONA na neho ani len nespomenie
Nahodou, moj byvaly bol asi potom polovicna zena, ale ten teda niesol velmi tazko to, ze som sa rychlo dostala z rozchodu...takze to nie je len o zenach, skor o povahe cloveka :)