Napísali by ste?

Vojtoo

ale poviem ti :D
ak jej nenpiases, bude juto srat :D
zeny nemaju radi ked sa muz lahko prenesie z rochodu, ak to zena sama ukoncila, cize hrat sa na flegmatika je najlepsie.
i ked ona ta ma asi (na 100%) u prdele..
tak maj ju aj ty :)
nech jej posiela SMS jej novy :D

Vojtoo

niekedy bysom tvrdil ze zahod hrdost, ale dnes viidm veci inak. hrdost je to jedine co ti nikto nemoze zobrat a ukradnut. tej sa mozes vzdat jedine ty. mas na vyber.

Vojtoo

tanitalove

slusnost ? :D

ked by mi niekto poslal SMSku len zo slusnosti, na takeho by som stiahol aplikaciu na blokovanie hovorov a SMS ;-)

kam sme to uz dospeli :D

to velmi zalezi odtoho, ako to ukoncila a preco.. nemam potrebu byt slusny k ludom, ktori so mnou vydrbali.. nech je to hoci aj byvala zena napriklad..

MultiLevel

podla toho, ci su obe strany z toho rozchodu vonku. Ak ste od vtedy nemali potrebu vyhladavat konverzaciu, tak zrejme ste obaja dostatocne pochopili, ze je koniec a jedna obycajna sms na narodky urcite nespusti prival citov :) Jednoduche - vsetko najlepsie k narodkam, nic neznamena a neutrpi tym ani tvoja hrdost....

lilyiankaa

to je na tebe .. ako dlho ste po rozchode? ja som napr. po rozchode bývalému k narodkám napísala ..ale len tak sucho .. to bolo prvý aj poslednýkrát