Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prestal som ľubiť čo teraz

Príspevok v téme: Prestal som ľubiť čo teraz
riso151

Prestal som ľúbiť svoju priatelku po 9 mesačnom vztahu, často sme sa hádali no ajtak to bolo užasne, stale sme boli spolu bol som ochotny pre nu urobiť všetko, no teraz su všetky pocity preč, ja neviem čo sa stalo nič k nej necitim nemam chuť ani s nou byť:( a nechcem jej ubližiť bojim sa niečo povedať, čo mam urobiť? stale ju mam rad a neodkažem jej ubližiť ona mna stale lubi :/

Marilynka

ehm, teraz som si vsimla ze ty este tak mladunky... to je normalne... to oboch Vas este cakaju rany z lasky...ktore vas posunu dalej... musis s nou jednat ako s kamoskou...hlavne uprimne jej to povedat, ze vazis si ju nadalej ale necitis k nej tu zamilovanost... jasne ze ju to zrani ale to sa otrasie...ste prilis mlady obaja...

alebo skus s nou travit viac casu, niekam ju zober, vsimaj si ked sa smeje a je stastna ako sa tvari..pozeraj sa len tak na nu ci ta pritahuje??? vonia ti? ono vone su dost dolezite....

pospominaj si na tie pekne chvilky s nou a viac sa bavte spolu o spolocnych veciach... to ti da odpoved...vtedy iskra moze naskocit znova...

alebo porozmyslaj ci tebou neprechadza zmena celkovo, nie len laska ale aj tvoje zaluby a podobne... predsa si vo veku teen a vtedy je vsetko inak...hladas sam seba...a si nespokojnejsi...:))) hore hlavu...
ak budes konat cestne k druhym aj tebe budu cestny...a na zaciatku ta pravda vzdy boli ale potom sa to urovna..hlavne jednaj s priatelkou diskretne...len ona a ty...ak mate spolocnych priatelov...nebav sa s nimi o tom, aby ona nemala pocit ze ju odhadzujes a bude sa citit zahambujuco...

je to vas vztah a vase sukromie... doba ktoru ste stravili spolu je vasa minulost navzdy:))) a raz sa tomu budete smiat:)))

Marilynka

Ajooooj,

to co prave prezivas je po zamilujuci stav, nic neobvykle, teraz zalezi ako sa vaz vztah udrzi, lebo ak sa aj casto hadate, vtedy je normalne ze o laske sa neda hovorit nadsene:))) spoznavate jeden druheho...
otvaraju sa vam oci a uz sledujete aj tie negativne stranky partnera...teraz by ste si mali najst cestu k sebe triezvy:))) nie zamilovany ked vsetko je prehliadnute...

ono ak je v tom ina, tak ukoncit a ak nie a citis ze naozaj ta nepritahuje tak ukonci aj tak... mysli skor na to ze ranit ju budes ked s nou ostanes, lebo ju svojim sposobom klames....nie si s nou z lasky ale z lutosti a to je niekedy horsie ako ked jej povies pravdu ze ju nelubis...

lilyiankaa

veď jasne, choď za nejakým kamošom, čo vás pozná oboch a preber to s ním .....lepšie ti poradí ako my tu, keďže pre nás ste cudzí ľudia

riso151

uvidím necham si všetko prejsť ešte hlavou s niekym porozprávam a tak budem konať :/ nechcem konať unáhlene

lilyiankaa

tak nechceš jej ublížiť, ale budeš ubližovať sebe ..aj tak časom príde na to, že sa niečo deje ..keď sňou nebudeš chcieť byť, keď jej nedáš pusu, atď .... čim skôr tým lepšie ... skôr to prejde

riso151

sledujem to dlhšie ale som stae dufal že to prejde, snažil som sa sam v sebe prebudiť všetko naspäť :/..nedokažem citovo ubližiť človeku

lilyiankaa

no a máš pocit, že to už nejde vrátiť späť, prišlo to zo dňa na deň či to už dlhšie sleduješ to ochladnutie?
tak čo ti poradiť, asi vieš čo ..ak ju už nedokážeš ľúbiť, cesta je len jedna .... aj keď jej ublížiš, inak to nevyriešiš

riso151

nie nieje v tom žiadna iná , myslim že to rýchlo začalo tak aj skončilo, nie nemám tak žiaden stres :)..ja skoro 16 ona 17 myslim že normalny vek máme

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prestal som ľubiť čo teraz - Fórum - ZDRAVIE.sk