Partnera beriem ako surodenca!

Príspevok v téme: Partnera beriem ako surodenca!
lea

Ahojte, chcela by som sa spytat, ci ste uz zazili pocit, ze partner vas uz nepritahuje.
Chodim s nim uz 4 roky, je velky fesak so sexappealom, so zenami nikdy nemal problem, ale mna skratka uz nevzrusuje.. Beriem ho ako surodenca!!
Mam ho velmi rada a on tiez, chce sa zenit a prosika o dieta. Ale mna uz nepritahuje, jeho dotyky su mi neprijemne.. v inych oblastiach si super rozumieme, nikdy som nestretla lepsieho chlapa

sweet_berry

lei aj ja to poznam
ale nemozno a uz ani nevladzem prechadzat zo vztahov do vztahov
j ja chcem uz zakotvit
niek mi dostatocne nevyhovuje zo zaciatku je to dokonale ale to tak byva vsade
ja dost sjkoro nachadzam chyba a uvedomujem si ze nie som dokonala ze nemozem mat take naroky ako z romanu
snazim sa prisposobit a byt stastna v tom v com som niekedy to nejde ale bola by som rada keby uz v tomto vztahu ktory mam som zotrvala a robila niekoho stastnym
prajem vela stasticka
a k tej pauze neviem
urcite to pomoze ale ci nie nahodou len zase na nejaky cas rozumies?
hm
pozdravujem

lea

Dik, sweetberry, pekne si to napisala.. porozmyslam.. ale myslim, ze vseobecne mam ten problem. ked niekoho spoznam a paci sa mi- co sa ale nestava casto, lebo mam taky divny vkus- velmi ma pritahuje a vsetko je ruzove.. tak na 2 mesiace. a potom sa ho prejem a vyzera to tak, ako v tomto vzahu. S tymto muzom by sme vsak chceli mat dieta, preto ma to trapi. Je to trochu detinske, ale chcela by som, aby sa moje dieta nanho podobalo, lebo psychicky aj fyzicky je super

lea

Dik Milos, to si teda vystihol. Lebo on uz pracuje v zahranici. vidime sa len kazde 3 mesiace. a ani vtedy ma nepritahuje!

sjella

ja som nieco podobne zazila.. hm a vzdy ked ma partner prestal pritahovat, skor ci neskor sme sa rozisli. nemyslim si, ze partnerska vasen moze trvat navzdy, ale ked ti je jeho dotyk neprijemny, to asi nebude v poriadku...Mozno to len chce cas a vsetko sa vrati do starych kolaji.-. koniec koncov, ty vies ako dlho takyto stav trva... nieco podobne sa stalo aj mojej kamoske, ma ho velmi rada ale vobec netuzi ani po sexe s nim, ani po inom.. neviem, ci by som ja dokazala byt v takom vztahu...

bosorenka

hm, tak takýto problém mám aj ja! Keď sme spolu dajme tomu v dajakom podniku a rozprávame sa tak mi je s ním super, keď hovoríme ako sme prežili deň alebo o problémoch a on mi poradí, keď si ma pritúli keď mi je najhoršie, ale keď sme spolu v intímnych chvíľach tak je to na nevydržanie, jeho dotyky so mnou nič nerobia, už dávno som s ním neprežila vzrušenie! všetko je také isté šup a sme vybavený nechce sa mi, a keď tak iba preto aby sa náhodou nenahneval, lebo ho mám veľmi rada!
Je to perfektný človek, nechcem ho stratiť!

sweetberry

asi nie je prijemne byt vo vztahu s clovekom ktoteho dotyky su ti neprijemne
dotyky a poohladenie neha vo vztahu su velmi dolezite lei
vravis ze lepsieho chlapa si este nestretla
myslim si ze ked mas tieto pocity a nie su len chvilkove a mas pocit ze sa to nezmeni a nie je to sposobene niecim vaznejsim co sa medzi vami stalo mala by si toho super chlapa prenechat niekomu komu budu jeho dotyky prijemne
on potom nemoze byt stastny
povedala si mu o tom?
nebud sebecka ak ho lubis tak to ukonci kazdy potrebuje mat pri sebe cloveka ktory ho robi stastnym ku komu sa moze prichylit pritulit a sposobovat mu radost a stastie ked je s nim ked sa hladia dotykaju
a urcite aj ty potrebujes ten pocit aby si bola naozaj stastna a nasla cloveka ktory ked ta pohladi tak budes pocitovat prijemne pocity
prajem vela stastia a lasky

Lenush

podla mna nie je dobre davat si pauzu.. ked uz budu svoji a znova pride pre leu taky stav, ako si daju pauzu? pojde byvat na pol roka k rodicom? podla mna to nie je spravne.. ak ta uz nepritahuje a jeho dotyky su ti neprijemne - ako si sama napisala, mala by si si ujasnit co k nemu citis.. a ak vravis, ze ho beries ako surodenca, mala by si popremyslat nad ukoncenim vztahu