Pride to este niekedy?

Príspevok v téme: Pride to este niekedy?
AG572

Zdravim, som uplne smutna a uz ma nebavi takto zit. Mam uz tolko rokov ze som mala byt podla niektorych vydata a aspon jedno dieta. Aj by som to rada, ale nedari sa mi najst toho praveho co mam robit?? Mam vela napadnikov ale ani k jednemu z nich necitim viac ako kamaratstvo, a na silu to nechcem robit. Prote mala som pred 3rokmi vazny vztah, boli sme spolu 5r. uz sme sa chceli brat, lenze akosi to nevyslo a rozisli sme sa, uz su tomu 3r. A vobec sa mi nedari v tych vztahoch s muzmi, som z toho uz zufala, mala som za tie 3r. vela pokusov o vztah ale nic z toho nevyslo, vzdy ked sa zalubil tak to nevyjde.... ako mam tomu chapat? Fakt ma to uz takto nebavi, mam pracu ktora ma bavi som stastna ze ju mam, ale vnutorne sa citim uplne prazdna... mam v sebe strasne vela citov, lasku a nemam ju komu dat strasne by som ju chcela niekomu dat a nemam komu. Za tie 3r. som prezila aj mensie aj vacsie lasky, a jednu taku vacsiu ale aj ta skocila pre nejaky dovod. Uz nechcem byt sama, ked vidim ako kazdy ma niekoho a ja som stale sama tak ma to nebavi, kamosky sa vydavaju, kamarati sa zenia a ja ani len vztah. Naposledy som dostala navrh od jedneho chalana ze chce viac ako kamaratstvo ze chce vztah, ale co mam robit ked to tak necitim co mam fakt nasilu?
Co mam robit uz ma to nebavi, nemam uz chut takto zit.

p.d.

Tuzba po objati bola u mna niekedy fakt silna a to nie som 15-rocny. Je to vsak dost na novy vztah? Sehnsucht ist grausam spieva Rammstein.

p.d.

A spat k teme. Mozno si myslis, ze vies, co chces, ale nemusi to byt pravda. Treba fakt nad sebou trochu pomeditovat. Ja to pisem kvoli tomu, ze sam neviem, co chcem. Ono to moze suvisiet aj s hormonmi, tie mozu vyrazit dekel, ak to clovek necha tak.

p.d.

Robil som preklady a potom som pracoval ako robotnik s pilou. Asi to nebolo odo mna zodpovedne, ale vtedy som zodpovednost neriesil. Ten chaos mohol mat vplyv na moje reakcie.
Na strane druhej si myslim, ze poniektori robotnici, ktori so mnou robili, boli sice zdravi, ale trosku jednoduchsi, aby som to nepovedal hrubo. Mozno to IQ nejako kompenzovalo.

p.d.

Ja som asi dva roky pozeral na SAT 1 psychologicku Kalwas. Myslim si, ze za nou stal team ludi, psychologov a psychiatrov. Ona robila psychologicke terapie v priamom prenose. Bolo to minimalne obdivuhodne. Dokonca obcas stanovila aj diagnozu. Fakt super. Vela som sa od nej naucil. Ona bola skor zamerana na city. Mozno to bol len teater co robila, ale fakt dobre.

p.d.

Ja som tiez studoval psychologiu, mam aj statnicu. My sme tam skor ucili o takom prehlade psychickych funkcii, ktorymi disponuje clovek. Aplikovana psychologia je suuuper, tu som vsak nestudoval. Clovek by si mal byt psychologom hlavne sam a nespoliehat sa na terapie, ktore su platene poistovnou. Ja vnimam nasich psychologou ako takych radcov, poradia, to je fakt, ale neviem o tom, ze by ovladali aplikovanu psychologiu.
Mozno sa mylim.
Ano, tie studie si protirecia, jedni vravia tak, ini onak. Je to podla mna preto, lebo psychologia vychadza skor z humanizmu ako z nejakeho nabozenstva. Mne sa psychologia ako filozoficky smer velmi nepaci.
Ak je clovek veriaci, tak lahsie zvlada zatazove situacie alebo smrt blizkych. To viem na beton.

p.d.

Ale ja vobec neobdivujem Ameriku vo vseobecnosti.
Ja mam skor prehlad o krajinach, kde sa hovori nemecky. To s USA ma napadlo len kvoli tomu freedomu, ktory tam udajne je. Asi tolko.
Ja mam rad ludi, s ktorymi prichadzam do kontaktu vo svojom meste.
Vies napr. Taj Chci je taky isty samanizmus ako samanizmus samotny z pohladu krestana. Ale ja mam velmi rad tie ich cvicenia. Hybat sa treba ci uz pri Taj či alebo pri tyči:D

jedulka

včera jsem se dívala na ZOOM, stále se na něj dívám,tam jedna americká psycholožka říkala, že láska je v podstatě stav mysli, které se říká trans.Když přejde a zůstane po něm přátelství je prý všechno v pořádku.
Dneska jsem četla, nebuďte přátelé ale milenci, přátelství ve vztahu prý ničí chuť na sex.
Útoky na Slovensko taky nemám ráda.Každý kdo má titul jde do světa a vydělávat, money, money, money?A co zbude na Slovensku? Už chybějí jen šamani aby měl kdo léčit atd atp.
Amerika má talent,tolik bídy, 23 lidí v nějakém domku ze dřeva, dcera 17 letá spí s matkou v jedné posteli atd atp.
Mám tam dceru, ano nežije si špatně, ale že by to byla většina tak to NE.

p.d.

Ak sa niekto zamiluje, tak ma ruzove okuliare a tym padom nevidi nedostatky toho druheho.
Clovek je komplikovany uz len z hladiska toho, co ho robi clovekom.
Pamat, spomienky, vazby, priatelia, zaujmy a vsetko mozne. Keby sme chceli brat vsetko do uvahy, co nam vyhovuje a co nie, tak by sme sa asi zblaznili a ludstvo by sa prestalo rozmnozovat:)
Cize asi je jednoduchsie povedat, ze som sa zamiloval a moje myslenie prestane riesit toho druheho v celej jeho komplexnosti.
Ja mam taku schopnost:) Nastastie, ze sa rychlo zalubim, ale ked ma nejaka odmietne, tak zacnem pocitovat priam nenavist, hned ochladnem jak motor v mraziacom boxe.

p.d.

Zaujimave a funny je aj to, ze ked sa dvaja rozidu, tak sa vacsinou nenavidia jak taki psy. Staci asi len jedna otazka na zaciatku: zostaneme priatelia:)))
Ja som zatazeny bud na velmi sympaticke alebo na take zvlastne typy, s ktorymi by to asi nevyslo:DDD
Resp. pekna tvaricka, prazdna hlavicka:DDD